مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از آغاز فازدوم عملیات ساخت انبارهای ضایعاتی در شهرک بزرگ بازیافت خبرداد

  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • ۱۰۶۸ بازدید

فاز دوم ساخت انبارهای ضایعاتی در شهرک بازیافت آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سمنان،مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از آغاز فازدوم عملیات ساخت انبارهای ضایعاتی در شهرک بزرگ بازیافت خبرداد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت:این عملیات اجرای از روز گذشته با تفکیک فاز دوم ۳۰قواره زمین به متراژ ۲۴هزار مترمربع با فعالیت یه دستگاه بیل مکانیکی و یکدستگاه کامیون اقدام به حفاری وگودبرداری شده و صبح امروز سنگریزی و زیرسازی فدانسیون درحال اجرا می باشد.

وی درادامه افزود:درفاز دوم با اشاره به جدول گذاری تفکیک قواره ها،زیرسازی بلوارها و خیابانهای شهرک،انتقال شبکه برق وانشعاب آب با اعتباری بالغ بر دومیلیارد ریال به مرحله اجرا رسید که کل اعتبار پیش بینی شده برای احداث این شهرک را ۳۰میلیارد ریال می باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند سمنان در خصوص اجرای فاز اول احداث این شهرک بیست هکتاری که از شهریور سال گذشته آغاز و در ۲۲بهمن ۹۸ اتمام رسیده است؛اینگونه بیان کرد: شهرک بیست هکتاری بازیافت دارای ۱۲۰ قواره زمین که تاکنون ۵۰ انبار به آن شهرک منتقل و ۷۰ قواره دیگر آن در آینده واگذار خواهند شد و این پروژه عظیم شهرک بازیافت به بهره برداری انبارداران‌رسیده ودرحال فعالیت می باشند.

پیوندی در خصوص اقدامات انجام شده در شهرک اینگونه بیان داشت: درشهرک بازیافت سمنان ۲۰ انبار پیش ساز سازمان آماده بهره برداری غرفه داران است و ۵ دهنه مغازه تجاری نیز جهت رفاه حال وخدمات دهی بهینه به انبارداران طی عملیات عمرانی ۵ماهه ساخته شده و دو عدد باسکول ۶۰ تنی درورودی وخروجی شهرک نصب وراه اندازی گردید. دیوارکشی کامل محدوده ،ایجاد سیلاب گیر و نصب لوله های زیرگذر در مسیر سیلابی درجاده ورودی شهرک ، انتقال شبکه برق و کانال کشی جهت کابل کشی ونصب پایه های تیربرق، زیرسازی وبلوارچینی شهرک و کاشت ۱هزار نهال در شهرک ازدیگر اقدامات این سازمان می باشد.

این مقام مسیول در پایان خاطر نشان کرد: متقاضیان دریافت غرفه برای کسب اطلاعات بیشتر با ستاد ساماندهی پسماند خشک یا روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند با شماره ۳۳۳۳۷۸۷۰ تماس گرفته ودرصورت امکان می توانند به سازمان مدیریت پسماند در خیابان عسجدی روبروی شیرمال پزی ایمان مراجعه کنند.