مجموعه فرهنگی ورزشی فرشتا ویژه بانوان مردادماه در سمنان افتتاح می شود

  • ۱۰ تیر ۱۴۰۰
  • ۱۸۵ بازدید

شهردار سمنان خبر داد:

مجموعه فرهنگی ورزشی فرشتا ویژه بانوان مردادماه در سمنان افتتاح می شود

شهردار سمنان از افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی فرشتا ویژه بانوان شهر اخلاق در مردادماه خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان در همایش تجلیل از غزل سلطانی بانوی ورزشکار سمنانی که در مسابقات آسیایی تکواندو صاحب مقام شده است با اشاره به نقش مهم سلامت بانوان به عنوان محور اصلی خانواده و نقش مستقیم آنها در ارتقای سلامت جامعه، گفت : در دوره مدیریت شهری پنجم شهر سمنان توجه ویژه ای به ورزش بانوان شد. بطوریکه ۲۰۳ برنامه ورزشی در حوزه بانوان به مرحله اجرا درآمد و ۲۸ تیم ورزشی در رده های مختلف سنی و در سطح ملی و استانی مورد حمایت قرار گرفت .

ناظم رضوی با اعلام افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی فرشتا ویژه بانوان شهر اخلاق در مردادماه اظهار داشت : مجموعه فرهنگی ورزشی فرشتا از پروژه‌های هدفمند شهرداری سمنان است که با مساحت حدود ده هکتار ، شامل بخش‌های زمین های مختلف ورزشی چند منظوره جهت فوتبال، هندبال، تنیس ، والیبال ، گلف ، زمین اسکیت ، انواع ورزش های سالنی و همچنین زمین جمن مصنوعی، مجموعه ورزشهای ساحلی و زمین بازی های بومی محلی به همراه آمفی تئاتر روباز است .

وی به ساخت غرفه های عرضه محصولات خانگی در این مجموعه تاکید کرد و گفت: در این مجموعه فرصت های نمایشگاهی و عرضه محصولات خانگی ویژه بانوان و بخصوص بانوان سرپرست خانوار پیش بینی شده تا در کنار ظرفیت های ورزشی ، بتوان خدمات فرهنگی و اجتماعی ارائه داد.

شهردار سمنان مجموعه فرهنگی، ورزشی فرشتا را یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی و فرهنگی حوزه بانوان دانست و از مدیریت امور بانوان شهرداری سمنان خواست تا با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در این مجموعه ، اجرای برنامه های موثر حوزه بانوان را مورد توجه قرار دهد.