مجمع خیرین شهرساز سمنان ، هیئت مدیره خود را شناخت.

  • ۱۲ دی ۱۳۹۸
  • ۱۰۳۲ بازدید

با حضور اعضای هیئت امنا:

مجمع خیرین شهرساز سمنان ، هیئت مدیره خود را شناخت.

با حضور اعضای هیئت امنا، ، اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین شهرساز شهر سمنان مشخص شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، ابوالفضل ملحی مسئول برگزاری این جلسه، گفت : به دنبال برگزاری جلسات اولیه مجمع در خصوص تصویب اساسنامه و دیگر موارد مرتبط ، سومین جلسه مجمع خیرین به انتخاب اعضای هیئت مدیره اختصاص داشت که انتخابات صورت گرفت و اعضای هیئت مدیره مشخص شدند .

وی گفت : بعد از اعلام کاندیداتوری تعدادی از اعضا و معرفی کاندیداها، رای گیری صورت گرفت و آقایان ابوالفضل ملحی ، عباس آلبویه ، حسن سعدالدین، حمید دهرویه و خانم مهناز رئوفی به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند . همچنین آقای محمد زحمتکش نیز به عنوان بازرس انتخاب شد .

مسئول برگزاری جلسه همچنین اشاره کرد که در ابتدای این جلسه آقای سید محمد ناظم رضوی به عنوان رییس هیئت امنا و آقای سید مسعود سیادتی به عنوان نائب رییس هیئت امنا انتخاب شدند .

ملحی خاطرنشان کرد : از اهداف کلی تشکیل مجمع خیرین شهرساز فراهم سازی زمینه مشارکت و همیاری بیش از پیش مردم و خیرین محترم جهت رفع نیازمندی های حوزه شهرسازی در سطح شهرستان است که به برخی از اهداف اشاره می شود :

_تلاش براي جلب مشارکت خیرخواهانه مردم در عمران و آبادانی شهر سمنان و حمایت خیرین در فعالیت های حوزه شهرسازي همانند ساخت بوستانها و فضاي سبز، احیاي آب انبارهاي قدیمی، ساخت سرویس هاي بهداشتی، پارکینگ، پل ، آب سرد کن، مراکز تفریحی و رفاهی و اقامتی و …

_ فرهنگ سازي به منظور ترویج، تشویق و گسترش فعالیتهاي خیرخواهانه به عنوان باقیات و صالحات در زمینه ایجاد زیرساخت هاي لازم براي نیل به شهري شاداب، سالم، با نشاط، پویا و داراي استاندارد هاي زیست محیطی.