لزوم حمایت از ۱۰۰۰میلیارد تومان طرح سرمایه‌گذاری در سمنان

  • ۱۲ شهریور ۱۴۰۱
  • ۸۶ بازدید

رییس شورا مطرح کرد :

لزوم حمایت از۱۰۰۰میلیارد تومان طرح سرمایه‌گذاری در سمنان

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در جلسه افتتاح ۵۰ پروژه شهرداری سمنان ، مهم ترین خواسته‌های مردم شهر را بیان کرد که با همراهی استانداری تحقق می‌یابد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، علی همتی رئیس شورای اسلامی شهر سمنان در آیین رونمایی از ۵۰ طرح شهرداری با اعتبار ۱۶۷ میلیارد تومان که صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار و معاونان استانداری ، فرماندار ، مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران شهری برگزار شد گفت : تامین آب پایدار مهم‌ترین عامل توسعه شهر سمنان، محل عبور آزادراه حرم تا حرم و جاده معلمان سمنان در راستای توسعه شهر سمنان و تبدیل سمنان به قطب گردشگری مذهبی و حمایت از یکهزار میلیارد تومان طرح سرمایه‌گذاری در سمنان از مهم ترین خواسته‌های مردم است که با همراهی استانداری تحقق می‌یابد.

همتی ادامه داد تالار مرکزی سمنان از جمله طرح‌هایی است که مراحل اجرایی آن کند پیش می‌رود و خواسته مردم این است که برای اجرای آن جهت بهره‌برداری هر چه سریعتر اقدام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: سمنان، نامزد کسب عنوان شهر خلاق سفال ایران و پایتخت کتاب ایران است که حمایت‌های استانداری می‌تواند در کسب این عناوین موثر باشد.

همتی ادامه داد: طرح های محرک توسعه بسیاری از جمله زمین های ۲۶ هکتاری ،۵۰ هکتاری و همچنین اجرای طرح مسیر گردشگری آبگرم برای شهر سمنان وجود دارد که نیاز به همیاری و همراهی دارد.

وی افزود: نصب پل عابر شهرک روزیه از دیگر مواردی است که اجرای آن برای جلوگیری از حوادث منجر به فوت ضرورت دارد و امید می‌رود با همراهی استانداری اجرایی شود.