لزوم حفظ سلامت پرسنل و مراجعان شهرداری سمنان

  • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
  • ۴۷۱ بازدید

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان عنوان کرد:

لزوم حفظ سلامت پرسنل و مراجعان شهرداری سمنان

شربتدار اعلام کرد که برای مقابله با کرونا و پیشگیری از سرایت آن، برنامه هایی را برای کارکنان خود و مراجعان در دستور کار قرار داده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، علیرضا شربتدار با اعلام این خبر افزود: حفظ سلامت پرسنل و مراجعانی که به شهرداری مراجعه حضوری دارند در برنامه کاری مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد.

شربتدار افزود: رسالت و ماهیت شهرداری ها خدمت رسانی با کیفیت مطلوب به شهروندان شهر می باشد که اگر پرسنل شهرداری دچار مشکل شوند قطعا روند خدمت رسانی دچار اختلال خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از تمامی شهروندان درخواست نمود از مراجعه غیرضروری تا چند روز آینده به واحدهای ستادی بپرهیزند و از طریق تلفن و یا پرتال شهرداری در صورت لزوم پیگیر مراجعات خود باشند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری اذعان داشت: مهلت پرداخت عوارض نوسازی و احتساب مبلغ خوش حسابی تا پایان سال مالی می باشد و با توجه به پایان سال و پیگیری شهروندان برای پرداخت عوارض ها و شهروندان می توانند با مراجعه غیر حضوری نسبت به پرداخت عوارض ها اقدام نمایند.

وی تاکید کرد در چند روز گذشته با برنامه ریزی های انجام شده از طریق اتوماسیون اداری ،پرتال شهرداری ، فضای مجازی و ارسال پیامک به کارکنان زحمت کش ،چگونگی پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا اطلاع رسانی شده و بدین منظور کار ضدعفونی ساختمانهای ستادی و کارگاهها در حال انجام است.

شربتدار در پایان گفت شهروندان مطلع باشند هر گونه محدودیتی در استفاده از خدمات و سرویس‌های عمومی با نظر مسئولان وزارت بهداشت و برای حفظ سلامت مردم عزیز انجام می‌شود و به یاری خداوند متعال و با همکاری خوب و لازم پرسنل و شهروندان شهر اخلاق ویروس کرونا را شکست می‌دهیم.