لزوم تسریع خدمت رسانی به مردم ، تقویت حرکت های جهادی است

  • ۲ شهریور ۱۴۰۱
  • ۲۶۸ بازدید

استاندار سمنان :

لزوم تسریع خدمت رسانی به مردم ، تقویت حرکت های جهادی است

استاندار سمنان در بازدید شبانه از پروژه جاده سیلو گفت : وحدت، همدلی و هماهنگی همراه با کار جهادی ، می تواند منشاً خدمات موثری برای مردم باشد که در راستای تفکر و اندیشه رزمندگان و شهدای دفاع مقدس است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان شب گذشته از پیشرفت پروژه جاده سیلو بازدید کرد .

هاشمی در این بازدید که اعضای شورای شهر و شهردار و برخی مدیران شهری حضور داشتند از تلاش های شبانه روزی کارکنان سازمان عمران شهرداری سمنان جهت اجرای این پروژه به منظور افتتاح این طرح تا پایان هفته دولت قدردانی کرد و افزود : لزوم تسریع خدمت رسانی به مردم ، تقویت حرکت های جهادی است .

وی ادامه داد : در بین تمام مدیران در دستگاه های مختلف بویژه مدیران شهرداری سمنان ، وحدت، همدلی و هماهنگی کم نظیری در راستای خدمت به مردم وجود دارد. این مهم همراه با کار جهادی ، می تواند منشاً خدمات موثری برای مردم باشد که در راستای تفکر و اندیشه رزمندگان و شهدای دفاع مقدس است .

استاندار سمنان با حضور خود از شهردار و معاونان و کارکنان که مقید به ساعت اداری نیستتد تشکر کرد و شهردار نیز این طرح را از مهمترین موارد افتتاح شهرداری تا پایان هفته دولت خواند.

علی همتی ، رییس شورای اسلامی شهر سمنان گفت: امیدواریم طرح های شهرداری طوری پیش برود که طرح ‌هایی از جمله بلوار سیلو از ساده‌ترین آنها شود.

مجید نظری نایب رئیس شورای شهر با اشاره به اینکه این طرح می‌تواند در دسترسی برای روستاها و توسعه شهری مناسب باشد بیان کرد: این طرح که به عنوان کمربندی جنوب شهر معرفی می‌شود نیاز به حمایت دستگاه‌های اجرایی از جمله معاونت عمرانی استانداری و راه شهرسازی دارد.

حسین گل‌هاشم رئیس کمیسیون فرهنگی شورا نیز اظهار داشت:آنچه مردم انتظار دارند فعالیت‌های جهادی و شبانه روزی است که باعث اعتماد مردم می‌شود.