لذت یک روز به یاد ماندنی در هوای دل انگیز پاییزی ده صوفیان

  • ۱ آبان ۱۴۰۱
  • ۷۸ بازدید

در سومین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی برای بانوان شهر اخلاق ثبت شد؛

لذت یک روز به یاد ماندنی در هوای دل انگیز پاییزی ده صوفیان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: سومین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی در یک صبح دل انگیز پاییزی با حضور بانوان سمنانی به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت در ده صوفیان برگزار شد و لذت یک روز به یاد ماندنی را برای بانوان ثبت کرد.

امیر نجم با بیان اینکه در این طبیعت گردی و گردشگری ورزشی، بانوان از برنامه های تفریحی شامل فعالیت های ورزشی، صرف صبحانه و گشت و گذار در فضاهای طبیعی استفاده کردند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کردند، خاطرنشان کرد: استقبال بانوان از این برنامه ها سبب خواهد شد تا مدیریت شهری اجرای برنامه های بیشتری در حوزه بانوان را در دستور کار خود قرار دهد.

وی در ادامه عنوان کرد: این برنامه در راستای ترویج فرهنگ غنی ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی، صمیمیت و داشتن جامعه ای پویا و توانا برای بانوان و مادران سالم و شاداب برگزار شد.

همچنین در حاشیه برپایی این برنامه مسابقه های ورزشی برگزار و به قید قرعه به ۱۰ نفر از بانوان هدایایی به رسم یادبود اهداء شد.

این برنامه یک شنبه ۲۴ مهر ماه در ده صوفیان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان و استان برپا شد.