لحظات دل انگیز و پرنشاطی را برای بانوان رقم زد

  • ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۶۷ بازدید

ورزش کردن در یک روز زیبای بهاری؛

لحظات دل انگیز و پرنشاطی را برای بانوان رقم زد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: پنجمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان با حضور بیش از۵۰ نفر از بانوان به مناسبت گرامیداشت روز شوراها برگزار شد.

سید کریم محمدی با بیان اینکه در این طبیعت گردی و گردشگری ورزشی ،بانوان از برنامه های تفریحی شامل فعالیت های ورزشی، صرف صبحانه و گشت و گذار در فضاهای طبیعی استفاده کردند ، خاطرنشان کرد: استقبال بانوان از این برنامه ها سبب خواهد شد تا مدیریت شهری اجرای برنامه های بیشتری در حوزه بانوان در دستور کار خود قرار دهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حاشیه این برنامه مسابقه ورزشی طناب کشی و بازی های مفرح برگزار شد، خاطرنشان کرد: در انتهای این برنامه به ۱۴ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

محمدی با بیان اینکه ورزش در طبیعت برای سلامت جسم و ذهن اهمیت زیادی دارد و بودن در طبیعت به افزایش حس آرامش و تندرستی منتهی می‌شود، اظهار داشت:پنجمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان وانجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان سمنان برگزار شد.