لحضات دل انگیز و پرنشاطی را برای بانوان رقم زد

  • ۱۵ آبان ۱۴۰۱
  • ۶۵ بازدید

ورزش کردن در یک روز زیبای پاییزی؛

لحضات دل انگیز و پرنشاطی را برای بانوان رقم زد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: چهارمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان با حضور بیش از ۷۰ نفر از بانوان به مناسبت گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسن عسکری(ع) برگزار شد.

امیر نجم با بیان اینکه در این طبیعت گردی و گردشگری ورزشی، بانوان از برنامه های تفریحی شامل فعالیت های ورزشی، صرف صبحانه و گشت و گذار در فضاهای طبیعی استفاده کردند و اوقات خوشی را در کنار هم سپری کردند، خاطرنشان کرد: استقبال بانوان از این برنامه ها سبب خواهد شد تا مدیریت شهری اجرای برنامه های بیشتری در حوزه بانوان را در دستور کار خود قرار دهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در حاشیه این برنامه مسابقه ورزشی دال پلان و سخنرانی با موضوع ایران جوان برگزار شد، خاطرنشان کرد: در پایان مسابقات به سه نفر از برندگان به رسم یاد بود هدایایی اهدا گردید.

نجم با بیان اینکه طبیعت گردی ورزشی؛ فرصتی مناسب برای ورزش در طبیعت است، اظهار داشت: ورزش در طبیعت برای سلامت جسم و ذهن اهمیت زیادی دارد و بودن در طبیعت به افزایش حس آرامش و تندرستی منتهی می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان با اشاره به اینکه در انتهای این برنامه به ۷ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود اهدا شد، یادآور شد:چهارمین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان چهارشنبه ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۱ به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سمنان و انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان سمنان برگزار شد.