فعالیت های سامانه ۱۳۷ شهرداری سمنان با استفاده از توان خارج سازمانی ، قوی تر می شود.

  • ۲۸ آبان ۱۳۹۹
  • ۷۴۶ بازدید

با ارتقای فعالیت های ۱۳۷ خدمات رسانی به شهروندان سمنانی تسهیل می شود

فعالیت های سامانه ۱۳۷ شهرداری سمنان با استفاده از توان خارج سازمانی ، قوی تر می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، محسن صوفی آبادی مدیر حوزه شهردار سمنان گفت : سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ یکی از راه‌های آسان و سریع برای برقراری ارتباط شهروندان با شهرداری بوده تا بتوانند درخواست‌ها، نظرات، پیشنهادات و شکایات خود را در تمامی حوزه‌های کاری شهرداری و مدیریت شهری دریافت کند.

صوفی آبادی تأکید کرد: سامانه ۱۳۷ فرصتی برای مشارکت شهروندان و متقابلاً ایجاد زمینه بررسی میزان آشنایی، بهره‌گیری و رضایتمندی شهروندان سمنانی به عنوان مخاطبان و مشتریان اصلی فراهم ساخته است.

وی با اشاره به ضرورت اقدام به موقع در رفع درخواست های شهری شهروندان اظهار داشت : به جهت افزایش رضايتمندي شهروندان و همچنين استفاده از امكانات بخش خصوصي شهرداري سمنان اقدام به برون سپاری فعالیت های عمراني و خدماتي سامانه ۱۳۷ نمود تا با بهره گیری از توان متخصصان و امکانات بیشتر ، بتوان خدمات قابل توجهی را به شهروندان ارائه داد .

به گفته ی صوفی آبادی ، سامانه اینترنتی ۱۳۷ به آدرس ۱۳۷.semnan.ir نیز در راستای انعکاس مشکلات و پیشنهادات شهروندان فعال بوده و استفاده از سامانه پیامکی نیز در این جهت در دستور کار قرار دارد .

مدیر حوزه شهردار سمنان در پایان از شهروندان سمنانی خواست در هنگام تماس با ۱۳۷ ، نشانی و نوع موضوع درخواست مورد نظر را دقیقا بیان کرده و کد پیگیری پیام، جهت اطلاع از نتیجه انجام درخواست را حتما یادداشت کنند .