فضاسازی شهر به مناسبت فرارسیدن دهه فجر

  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
  • ۳۶۱ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد؛

فضاسازی شهر به مناسبت فرارسیدن دهه فجر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: همزمان با فرارسیدن بهمن ماه امسال، دهه فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مجموعه مدیریت شهری نسبت به فضاسازی شهر اقدام کرده است.

محمود رضا دارایی، با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، برنامه هایی به مناسبت دهه فجر اجرا می‌کند، ادامه داد: امسال به دلیل محدودیت های کرونا، برنامه ها دهه فجر متفاوت است و تلاش می شود با فضاسازی ویژه ای حق مطلب را در این ایام مبارک ادا کرد.

وی ادامه داد: سازه نگاتیو در بلوار ۱۷ شهریور جانمایی و نصب شده و بنر ها با موضوع انقلاب و دهه فجر سمنان در سال ۱۳۵۷ در طی ۴ مرحله و در هر مرحله ۶ طرح به متراژ ۱۷ متر مربع اکران می شود.

دارایی بیان کرد: خیابان میدان امام به عنوان یکی از مسیرهای پر تردد شهر به تعداد ۱۵۰ عدد طرح پرچم با شکوه ایران آراسته شده است.

سرپرست سازمان با تأکید بر این موضوع که سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که از مهم ترین رویدادهای تاریخ کشور است گفت: به همین مناسبت بیش از ۱۰۰۰متر مربع بنر به مناسبت دهه فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سطح شهر نصب شده است.

محمود رضا دارایی هدف اصلی این فضاسازی را تبریک و تهنیت ایام الله به شهروندان دانست و افزود: مجموعه مدیریت شهری در تلاش است تا با فضاسازی شهر زمینه مناسبی برای یادآوری تلاش شهدای انقلاب را فراهم کند.

وی افزود: علاوه بر این فضاسازی ها بخشی از فضای تبلیغاتی سطح شهر از جمله عرشه پل ها و بیلبوردها به این موضوع اختصاص داده است و بر روی آن ها بنر هایی با موضوع سالروز انقلاب اسلامی طراحی، چاپ و نصب شده است.

همچنین ابر پرچم پارک کوهستان به متراژ ۷۰ متر مربع به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تعویض شد.