فرهنگ اقامه نماز اول وقت در شهرداری تقویت شود

  • ۱۴ آذر ۱۴۰۰
  • ۳۶۳ بازدید

معاون شهردار سمنان :

فرهنگ اقامه نماز اول وقت در شهرداری تقویت شود

معاون شهردار سمنان بر ضرورت تقویت فرهنگ اقامه نماز اول وقت در شهرداری تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،قاسم ملکدار،معاون توسعه مدیریت و منابع شهردای سمنان در نشست هم اندیشی با دبیر ستاد اقامه نماز و ائمه جماعات شهرداری سمنان ضمن تشکر از فعالیت های ائمه جماعات در سازمان ها و ستاد مرکزی شهرداری و ستاد اقامه نماز ، اظهار داشت : خواندن نماز اول وقت نشانه اهمیت به نماز بوده و خیر و برکتی وصف ناپذیر در آن می باشد.

ملکدار ادامه داد : باید تلاش شود از برگزاری جلسات اداری در ساعتی که با اذان ظهر و عصر مقارن است جلوگیری شود و به همکاران ابلاغ شود که در هنگام پخش اذان ضمن تعطیلی کارهای اداری، در نماز اول وقت حضور پیدا کنند.

وی با اشاره به لزوم اتخاذ شیوه ها و سیاست ها در راستای بهبود روش ها ، اظهار داشت: باید اعتماد سازی را افزایش داده که این موضوع نیز با بهبود روش ها امکان پذیر است . باید با فعالیت های فرهنگی در حوزه آسیب های اجتماعی نیز راهکارهایی اتخاذ کنیم.

در این نشست مهدی یزدانیان به فعالیتهای ستاد اقامه نماز در یک سال اخیر اشاره کرد و گفت در مدت یکسال اخیر بیش از ۱۰ عنوان مسابقه با موضوعات مختلف برگزار شد که در مجموع بیش از ۷۵۰ نفر اعم از کارکنان و فرزندان آنان در این مسابقات شرکت نمودند و به بیش از ۸۵ نفر از برندگان نیز جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا شده است.

در پایان نیز ائمه جماعات سازمانها و مناطق شهرداری سمنان ، گزارش مبسوطی از وضعیت نمازخانه ها و ادای فریضه نماز ارائه کردند .