“فرشتا میزبان چندین هزار دختر و بانوی سمنانی بود”

  • ۱ خرداد ۱۴۰۲
  • ۲۹ بازدید

در شب میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)؛

“فرشتا میزبان چندین هزار دختر و بانوی سمنانی بود”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه “س”، دهه کرامت و روز دختر جشن بزرگ روز دختر با عنوان ” لبخند خدا” با حضور چندین هزار دختر و بانوی سمنانی در فضایی شاد و خاطره انگیز برگزار شد.

سید کریم محمدی اظهار داشت: دهه کرامت فرصتی بی نظیر برای بهره گیری و معرفی جایگاه رفیع امامت و ولایت است که با میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) آغاز می‌شود و این روز بزرگ به عنوان روز دختر نامیده شده و فرصت مناسبی برای تقدیر و تکریم دختران این سرزمین است.

وی در ادامه با بیان اینکه این آیین شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در پارک بانوان “فرشتا” برگزار شد، خاطر نشان کرد: این جشن با اجرای پر انرژی حجت الاسلام سلطانی لحظات جذاب و خاطره انگیز برپا شد.

محمدی اظهار داشت: همچنین اجرای مسابقه برای مادران، کودکان و نوجوانان و اجرای سرود، پخش نماهنگ دختر گلی از گلهای بهشت با اجرای دختران نسل ظهور و نمایش حرکات رزمی کونگ فو کاران از بخش های این برنامه ی شاد و جذاب بود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان بیان داشت: در پایان این آیین از برگزیدگان مسابقات والیبال بانوان جام رمضان با اهدا لوح تقدیر، هدایا و کاپ قهرمانی تجلیل و قدردانی شد.

سید کریم محمدی یادآور شد: این جشن به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت شهرداری سمنان،دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان، فرمانداری سمنان، بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سمنان، اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان، بسیج جامعه زنان ،اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان سمنان، موکب لبیک یا حسین،اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان سمنان، امور بانوان در دفتر نماینده ولی فقیه در سمنان، تشکل های مردمی برگزار شد.