فراخوان عمومی نامگذاری شهرک جدید الحداث ۱۲/۶ هکتاری(طرح ملی مسکن)

  • ۱۸ دی ۱۴۰۱
  • ۸۵ بازدید

برای اولین بار در شهرداری سمنان منتشر شد؛

فراخوان عمومی نامگذاری شهرک جدید الحداث ۱۲/۶ هکتاری(طرح ملی مسکن)

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی گفت: شهرداری سمنان با برگزاری فراخوان عمومی نامگذاری شهرک جدید الاحداث۱۲/۶هکتاری (طرح ملی مسکن ) در نظر دارد برای استفاده از خرد جمعی از شما ادیبان و صاحب نظران شهر اخلاق، هنرمندان گرامی، شهروندان فرهیخته دعوت به عمل می آورد تا اسامی پیشنهادی و نظرات خود را در آوازه گذاری برای شهرک جدید واگذار شده جهت ساخت مسکن ملی واقع در ضلع غربی واقع در شهرک کوهستان به شهرداری سمنان انتقال دهند.

امیر نجم در ادامه طی مطلب فوق اظهار داشت: علاقه مندان جهت اطلاع بیشتر از فراخوان و شرکت در مسابقه به سایت آدرس اینترنتی e.semnan.ir مراجعه نمایند.

وی در ادامه با بیان اینکه به نام پیشنهادی برگزیده یک ربع سکه بهار آزادی اهدا می گردد، اظهار داشت: علاقه مندان می توانند پس از مطالعه کامل ویژگی های طرح مذکور ، دستورالعمل فراخوان و همچنین شرایط مورد نظر برای ارائه نام، عناوین پیشنهادی خود را از تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ لغایت ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ارسال نمایند.

شرایط مورد نظر برای نامهای پیشنهادی
۱️⃣نام های پیشنهادی باید فارسی باشند و ارائه کلیات ترکیبی، براساس قوائد دستور زبان فارسی صورت پذیرد.
۲️⃣مطلوب است نام های پیشنهادی معرف بخشی از ویژگی های طرح و بومی باشد.
۳️⃣جنبه های زیبا شناختی همچون خوش آوایی موجز یا مختصر بودن نام پیشنهادی مد نظر قرار گیرد.
۴️⃣نام های پیشنهادی می توانند از مفاخر، شاعران، هنرمندان و بزرگان سمنانی باشد و یا از واژگان گویش سمنانی همراه با شرح معنی و مفهوم آن ارائه گردند.
۵️⃣نام های تاریخی، دینی و مذهبی با در نظر گرفتن منزلت عنوان پیشنهاد گردد.
۶️⃣بهتر است نام پیشنهادی دارای قابلیت گسترش دامنه و قابل تعمیم به دیگر معابر و میدان موجود در این شهرک باشد تا بتوان بین تمام عناوین معابر و میادین شهرک پیوستگی ایجاد نمود.
۷️⃣ضروری است نام پیشنهادی منحصر به فرد بوده و در معابر و میادین سطح شهر سمنان به کار نرفته باشد.

🟢 در صورت هرگونه سوال ، انتقاد و پیشنهاد شرکت کنندگان می توانند باشماره ۳۳۴۶۶۱۹۰داخلی ۲۱۱ واحد روابط عمومی تماس حاصل نمایند.