فراخوان تولید کتاب شعر نماز کودک و نوجوان

  • ۱۱ آبان ۱۴۰۱
  • ۳۸ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان خبر داد:

فراخوان تولید کتاب شعر نماز کودک و نوجوان

فراخوان تولید کتاب نماز شعر کودک و نوجوان جهت آشنایی کودکان و نوجوانان با موضوع نماز و آثار آن ، توسط ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان به چاپ خواهد رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، علی یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در این باره افزود: رشد و تعالی فرهنگ جامعه مرهون آگاهی بخشی مؤثر جامعه به ویژه نسل جوان کشور است و نماز به عنوان یکی از مهترین نیازهای معنوی، نیازمند توجه بیشتر صاحبان اندیشه و قلم است. نیاز امروز آحاد جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان فردا نیز متنوع است که نیاز به پاسخگویی مناسب و خلق و ارائه آثار نو و جذاب دارد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان ادامه داد :ستاد اقامه نماز شهرداری با درک این حقیقت اقدام به برگزاری فراخوان تولید کتاب نماز شعر کودک و نوجوان نموده و تمامی نویسندگان و اصحاب قلم به ویژه نوجوانان را به حضور در این رویداد معنوی دعوت نموده است.

وی هدف از این فراخوان را تقویت روح تحقیق و تتبع در زمینه های تخصصی فرهنگ نورانی نماز، خلق آثار نو و بدیع در حوزه نماز برای رشد فکری نسل نو و شناسایی، تجلیل و حمایت از پدید آورندگان آثار فاخر نماز دانست.

یزدانیان در ادامه توضیح این فراخوان اظهار داشت :محور این فراخوان چاپ مجموعه شعر برای کودکان و نوجوانان میباشد و حداکثر زمان ارسال آثار تا ۳۰ آبان سال‌جاری می باشد.

یزدانیان ضمن اشاره به شرایط عمومی آثار این فراخوان افزود: آثار ارسالی صرفاً می بایست در موضوع فراخوان باشد. و اثر ارسالی از حیث محتوایی ساده ، روان ، کم حجم و کاربردی باشد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در پایان ضمن تشکر از همراهی ملکدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان با ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان گفت: امیدواریم بتوانیم با چاپ کتاب شعر نماز کودک و نوجوان به اهداف خود که همان آشنایی نسل جدید جامعه به نماز و آثار آن است را در قالب شعر مطرح و تبین نمائيم.