فاز دوم نقاشی دیواری بوستان خانواده

  • ۵ تیر ۱۳۹۹
  • ۸۸۳ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

فاز دوم نقاشی دیواری بوستان خانواده

در راستای زیباسازی و منظر شهری فاز دوم نقاشی دیواری بوستان خانواده انجام شد و عملیات بهسازی دیوارهای فرسوده و اجرای نقاشی دیواری توسط معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه یک در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک سمنان؛ مجتبی ذوالفقاری معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک با اشاره به اهمیت توجه به مقوله زیباسازی اظهار داشت: دیوار نگاری های سطح منطقه مدت ها بود که فرسوده شده بود و نیاز به بهسازی و طراحی مجدد داشت که در این راستا عملیات بهسازی و طراحی توسط این سازمان شروع شده است.

ذوالفقاری با اشاره به وجود برخی دیوارهای قدیمی بد منظر در معابر شهری و لزوم ساماندهی و زیباسازی این دیوارها گفت: این معاونت در نظر دارد اکثر این دیوارهای بد منظر نقاشی و زیباسازی شوند.

به گفته این مسئول هدف از اجرای نقاشی بر روی دیوارهای سطح منطقه زیباسازی شهر، جلوگیری از فعالیت‌های دیوارنویسی غیرمجاز و پاکسازی دیوارنویسی‌های قبلی است.

معاون خدمات شهری منطقه گفت: نقاشی روی دیوارهای شهر علاوه بر جلوه بخشیدن به سیمای بصری شهری، از تکرار و یکنواختی شهر برای مردم جلوگیری می‌کند و شادابی و جذابیت محیط را در پی دارد.