فاز دوم اقدامات در شهرک بیست هکتاری بازیافت در حال اجرا می باشد

  • ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
  • ۹۰۸ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان:

فاز دوم اقدامات در شهرک بیست هکتاری بازیافت در حال اجرا می باشد.

فنس کشی ۳۰۰ مترمربع از دیوارهای انبار ضایعاتی در فاز دوم شهرک بازیافت آغاز شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از آغاز فنس کشی ۳۰۰ مترمربع از دیوارهای انبار ضایعاتی در فاز دوم شهرک بازیافت خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تصریح این خبر گفت: باتوجه به اینکه فاز دوم ساخت انبارهای ضایعاتی در شهرک بازیافت از ماه گذشته آغاز شده است، بجهت جلوگیری از پخش کیسه های نایلونی ، حفظ بهداشت عمومی ،جلوگیری از آلودگی زیست محیطی و پاکیزگی سیما و منظر شهرک ،عملیات فنس کشی از صبح روز گذشته آغاز شد.

وی ادامه داد: طی این اقدام زیست محیطی ۹۰ عدد پایه آماده سازی ، جوشکاری و در بالای دیوارهای جدیدالتاسیس انبارها قرار گرفته و با تلاش ۵ نیروی کارگر و جوشکار فنس کشی به متراژ ۲۶۰ متر طول در ارتفاع ۲ متر انجام شد.

پیوندی درخصوص دیگر اقدامات سازمان در فاز دوم عنوان کرد: عملیات دیوارکشی انبار ضایعات در شهرک بازیافت به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع و جدولگذاری در معابر فاز دوم با فعالیت یکدستگاه بیل مکانیکی و ۶ نیروی کارگر و یک بناکار اتمام یافتند.

وی در ادامه افزود: انتقال شبکه برق ، شبکه آب و جدولگذاری از پروژه های اجرایی سازمان مدیریت پسماند در سال ۹۹ است که اعتبار بالغ بر ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در مرحله جدولگذاری و ساخت انبارهای ضایعاتی در فاز دوم می باشد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: فاز دوم ساخت انبارهای ضایعاتی در شهرک بیست هکتاری بازیافت ۳۰ قواره زمین به متراژ ۲۴ هزار مترمربع می باشد که پس از آماده سازی به انبارداران، متقاضیان و متصدیان پسماند خشک واگذار خواهد شد.