عملیات ساخت ۵ باب مغازه در شهرک بازیافت اتمام یافت

  • ۹ دی ۱۳۹۸
  • ۸۲۴ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان:

عملیات ساخت ۵ باب مغازه در شهرک بازیافت اتمام یافت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اتمام عملیات ساخت ۵ باب مغازه در شهرک بازیافت سمنان خبر داد.

حمید پیوندی اظهار داشت: ساخت ۵ باب مغاره به متراژ ۴۵ متر مربع در شهرک بازیافت انجام و با نصب شیشه های سیکوریت درب ورودی و رنگ آمیزی درب انبارها این عملیات عمرانی پایان یافت و جهت رفاه حال انبارداران و خدمات دهی بهینه طبق برنامه ریزی های انجام شده پس از طی مراحل قانونی به افراد واجد شرایط اجاره و واگذاری انجام می‌شود.

وی همچنین سفت کاری، سیمان کاری، سرامیک دیوار، اجرای برق و شبکه فاضلاب و اجرای سقف به صورت شیروانی به متراژ ۳۰۰ متر مربع را از جمله اقدامات صورت گرفته در شهرک بازیافت نام برد.

پیوندی از دیگر اقدامات انجام شده در شهرک بیست هکتاری بازیافت را اینگونه بیان داشت: اجرای زیرسازی شهرک به طول ۲۲۰۰ متر و عرض ۶ متر و لوله گذاری توسط یک دستگاه جرثقیل و بیل مکانیکی جهت هدایت آبهای سطحی و سیلاب در جاده شهرک نیز اتمام یافته و زیرسازی و مخلوط ریزی و کوبیدن جاده توسط یک دستگاه گریدر و غلطک و تانکر آب، اجرای دیوار سنگی دهنه پل جاده شهرک در دو قسمت از دیگر اقدامات این سازمان برشمرد.

این مقام مسئول در پایان ضمن قدردانی از همکاری انبارداران خاطر نشان کرد: شهرک بزرگ بازیافت سمنان اولین شهرک ضایعات ساماندهی شده در کشور می باشد که به امید ایزد منان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، انبارداران و همشهریان دوستدار طبیعت همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.