عملیات جدول گذاری خیابان باهنر

  • ۲ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۶۱۴ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

در راستای زیباسازی نما و منظر شهری و بهسازی معابر و خدمات رساني بهتر به شهروندان عملیات جدول گذاری خیابان باهنر که در طرح تعریض قرار دارد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سمنان محمدرضا رجبی معاون عمرانی شهرداری منطقه یک با بيان اين كه در راستاي بهسازی و زیباسازی منظر شهری و همچنین ساماندهی وضعیت عمرانی منطقه گفت: توسط نیروهای عمرانی واحد عمران منطقه، جدولگذاری خیابان باهنر انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: این اقدامات به منظور بهسازی و ساماندهی زیرساخت‌های شهری و زیباسازی منظر و چشم انداز شهری و ارتقاء سطح رفاه و آسایش شهروندان انجام می‌شود.

رجبی با اشاره به اینکه عملیات جدولگذاری خیابان باهنر تقاطع بلوار شریف واقفی به اتمام رسیده است ،خاطر نشان کرد: جدول گذاری معابر و خیابانها را به لحاظ تاثیرگذاری بر فضای ارتباطی شهر را مهم ارزیابی کرد و این امر مورد توجه و تاکید مجموعه مدیریت شهری است و در دستور كار شهرداری قرار دارد .

معاون عمرانی شهرداری منطقه یک در پایان خاطرنشان کرد:عملیات عمرانی شهرداری منطقه یک با همکاری شهرداری نواحی صورت گرفته و جدول گذاری خیابان باهنر باهمکاری شهرداری ناحیه یک منطقه یک صورت پذیرفته است.