عملکرد ۹ ماهه سال ۹۸ واحد خدمات شهری شهرداری منطقه دو

  • ۱۷ دی ۱۳۹۸
  • ۷۶۲ بازدید

مدیر منطقه دو شهرداری سمنان ارائه کرد:

عملکرد ۹ ماهه سال ۹۸ واحد خدمات شهری شهرداری منطقه دو

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، کوروش حصیرباف گفت : واحد خدمات شهری شهرداری منطقه دو در ۹ ماهه سال جاری در راستای زیباسازی و بهسازی منظر شهری فعالیتهای متعددی را به انجام رسانیده است .

حصیرباف گفت : در ۹ ماهه سال جاری، ۲۶۴ عدد از تابلوهای فرسوده تعویض شده که از این تابلوها ۲۳۰ مورد توسط واحد خدمات شهری شناسایی و تعویض شده و ۳۰ مورد دیگر به صورت درخواست مردمی بوده است .

وی در ادامه افزود : رنگ آمیزی طیفی انجام شده در سطح منطقه به مقدار ۲۰۰۰ متر طول و رنگ آمیزی رفوژ میانی جداول به مقدار ۱۲۰۰۰ متر مربع بوده که در بلوار معلم (حدفاصل میدان امام رضا (ع) تا میدان نماز ) ، بلوار امین ، بلوار استقلال ، بلوار ۱۵ خرداد ، کمربندی ورودی شهرک روزیه و میادین نماز .امام حسین (ع).عدالت . امام حسن (ع) میدان مطهری و …. بوده است .

مدیر منطقه دو شهرداری سمنان اظهار داشت : اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو در راستای زیباسازی و اصلاح روشنایی معابر، پایه های روشنایی میدان کوثر و مطهری نوسازی گردیده و میادین مشاهیر و امام رضا(ع) و سعدی در دست اقدام می باشد.

حصیرباف تصریح کرد : جهت ارائه خدمات در زمینه های آبنما، المانهای میادین ، روشنایی معابر ، لای روبی ، رنگ امیزی و … تا کنون مبلغی در حدود هجده میلیارد ریال هزینه گردیده است.