عملکرد ۹ ماهه سال۹۸ اداره عمرانی شهرداری منطقه دو

  • ۲۸ دی ۱۳۹۸
  • ۶۲۹ بازدید

مدیر شهرداری منطقه دو خبر داد:

عملکرد ۹ ماهه سال۹۸ اداره عمرانی شهرداری منطقه دو

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر شهرداری منطقه دو کوروش حصیرباف گفت : در ۹ماهه سال جاری اداره عمرانی در زمینه آسفالت معابر سطح منطقه به صورت پیمانی (فینیشر) ۴۶۶۰۰ مترمربع ، (دستی) ۷۵۲۶ مترمربع به انجام رسانده که معابر تعاون یازدهم ، خیابان نیایش ، بلوار شهید اخلاقی ، خیابان سجاد و … را می توان نام برد. اجرای درزگیری آسفالت پیمانی متراژی در حدود ۲۰۰۰۰ متر طول انجام شده است . در واحد امانی در حدود ۶۲۴ تن آسفالت در جهت لکه گیری ، زیر سازی و مرمت نوارهای حفاری مورد استفاده قرار گرفته است .

حصیرباف در ادامه گفت : حفاری صورت گرفته در ۹ ماهه سال جاری اداره عمرانی در بخش ادارات ۳۸ فقره به متراژ ۷۷۰۹ متر طول انجام شده و در بخش شخصی ۴۳۷ فقره به متراژ ۸۱۰۳ متر طول انجام شده است .

وی افزود : در ۹ ماهه سال جاری در زمینه بهسازی فضای شهری و معابر در زمینه جدول گذاری و زیرسازی و پی کنی امانی ۱۴۷۰ متر طول، اجرا و نصب جداول پیمانی ۱۶۸۱۰ متر طول انجام پذیرفته است. اجرای کف فرش پرسی و موزائیک پیمانی ۲۲۰۰۰ مترمربع و فرش کفپوش و موزائیک با زیر سازی در واحد امانی ۱۳۷۸ متر مربع انجام شده است .

مدیر شهرداری منطقه دو گفت : اداره عمرانی در حال حاضر پروژه های فعالی چون پروژه میدان دولت واقع در بلوار علی ابن ابی طالب (ع) با متراژ ۲۰۰۰ مترمربع با ۱۶۰ متر طول جدول گذاری ، بوستان سینا با متراژ حدود ۲۶۰۰ متر مربع و با ۲۰ درصد پیشرفت ، بوستان الزهرا(س) واقع در بلوار مدرس با متراژ حدود ۱۲۰۰ متر مربع و با پیشرفت در حدود ۹۰ درصد ، بوستان سلامت علوم پزشکی واقع در بلوار بسیج با مساحت حدود ۱هکتار ، بازپیرایی بلوار قائم (عج) با متراژ ۹۰۰ متر طول و ۹۰ درصد پیشرفت و … در حال انجام است.

حصیرباف در پایان گفت : احداث پارکینگ با متراژ ۲۰۰۰ مترمربع جنب بیمارستان کوثر نسبت به تفاهم نامه فی مابین علوم پزشکی و شهرداری زیرسازی و فنس کشی انجام شده و به زودی آسفالت انجام می شود.