عملکرد ۹ ماهه اداره املاک شهرداری منطقه یک سمنان در سال ۹۸

  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
  • ۶۷۵ بازدید
 سرپرست واحد املاک شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:
 عملکرد ۹ ماهه اداره املاک شهرداری منطقه یک سمنان در سال ۹۸
 به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست واحد املاک شهرداری منطقه یک سمنان مرتضی فخاری گفت: در ۹ ماهه سال ۹۸ اداره املاک در زمینه تملک ها فعالیت داشته و ۴۶ مورد تملک ثبت شده است.
 فخاری در ادامه گفت: تمام تملک های صورت گرفته در ۹ ماهه سال جاری به ارزش ۱۸۴ میلیارد ریال می باشد.
 وی تصریح کرد: برای اجرای طرح تعریض خیابان باهنر،  ۵ مورد تملک صورت گرفته که مبلغ آن به ارزش ۲۲ میلیارد ریال می باشد. که به تفکیک با کاربری های مسکونی،باغ و دو مورد تجاری میباشد.
 سرپرست واحد املاک شهرداری منطقه یک گفت: برای اجرای طرح تعریض خیابان امام حسین (زاوقان)،  ۱۵ مورد تملک صورت گرفته که ارزش آن به مبلغ ۳۳ میلیارد ریال می باشد. در این طرح ۸ مورد مسکونی، باغ، تجاری، بهداشتی، تجاری و زراعی تملک شده است.
 فخاری تصریح کرد: برای طرح بلوار فدک ۶ مورد تملک انجام شده است که  ۵  مورد باغ و یک مورد پلاک زراعی به ارزش ۲۸ میلیارد ریال می باشد.
 وی گفت: در سطح منطقه یک ۲۰ مورد تملک دیگر در جهت ضرورت طرح ها صورت گرفته است که ارزش آن مبلغی بالغ بر ۹۸ میلیارد ریال می باشد.
 سرپرست واحد املاک بیان کرد: درحال حاضر زمینه چینی و پیگیری سایرتوافقات در دست اقدام میباشد و تاپایان سال تعدادی تملک در دستور کار قرار گرفته است.
فخاری در پایان گفت:در ۹ماهه سال جاری تعداد۸۵برگ سند مالکیت تک برگی اخذ شده است و ۷۶ برگ سند مالکیت در ۹ ماهه سال جاری نقل و انتقال گردیده است.