عملکرد ۳ ماهه اول سال ۱۳۹۹ اداره عمرانی شهرداری منطقه سه

  • ۲۶ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۰۴۷ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه سه خبر داد:

عملکرد ۳ ماهه اول سال ۱۳۹۹ اداره عمرانی شهرداری منطقه سه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، روابط عمومی شهرداری منطقه سه به نقل از سیدرضا حسینی علائی گفت: در ۳ ماهه اول سال جاری اداره عمرانی در زمینه آسفالت به صورت پیمانی (فینیشر) ۸۲۰۰ و (دستی) ۵۹۰ مترمربع از معابر سطح منطقه را به انجام رسانده که معابر کمپ زائر ، خیابان های فرعی میخک در شهرک گلستان ، پارکینگ بیمارستان کوثر و کوچه شهید علی اوغان از جمله این معابر می‌باشند. همچنین در واحد امانی در حدود ۱۱۰ تن آسفالت در جهت لکه گیری ، زیر سازی و مرمت نوارهای حفاری مورد استفاده قرار گرفته است.

علائی در ادامه گفت : حفاری صورت گرفته در زمان مذکور در بخش ادارات ۲ فقره به متراژ ۳۸۰ متر مربع و در بخش شخصی ۱۳۵ فقره به متراژ ۴۴۰ متر مربع انجام شده است.

وی افزود : در این ۳ ماه در زمینه بهسازی فضای شهری و معابر ، اجرا و نصب جداول پیمانی ۱۶۰۰ متر طول و کف فرش پرسی و موزائیک پیمانی ۱۲۰۰ مترمربع انجام شده است.

رئیس اداره عمرانی شهرداری منطقه سه گفت : در حال حاضر پروژه های فعالی چون احداث بوستان مدافعان سلامت واقع در حد شرقی بیمارستان کوثر ، اصلاح هندسی بلوار ضلع شمالی CNG پل جهاد و ادامه احداث رفوژ میانی ورودی شهرک کوهستان در حال انجام می‌باشد.