عرضه مستقیم محصولات کشاورزان در میادین میوه و تره بار سمنان

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۰
  • ۲۳۵ بازدید

رییس سازمان ساماندهی مشاغل و فراورده های کشاورزی شهرداری سمنان گفت :

عرضه مستقیم محصولات کشاورزان در میادین میوه و تره بار سمنان

کشاورزان می‌توانند محصولات خود را با قیمت‌های مصوب، مستقیم به مردم در میدان‌های میوه و تره بار شهرداری عرضه کنند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،علی رضا جندقی در حاشیه بازدید دادستان مرکز استان از بازارچه میوه و تره بار معلم و در گفتگو با ایمنا، با اعلام این خبر افزود : در راستای مصوبات کارگروه تنظیم بازار استان و حسب دستور استاندار مبنی بر ایجاد و راه اندازی فوری مراکز عرضه مستقیم میوه و تره بار و محصولات کشاورزی ، اولین بازارچه تنظیم بازار در سطح استان به مساحت ۷۰۰ مترمربع و در مدت زمان ۲۵ روز در محل بلوار معلم ساخته شد .

جندقی ادامه داد : با ایجاد بازارچه های تنظیم بازار محصولات و فراورده های کشاورزی در سطح محلات مختلف شهر ، کشاورزان و صاحبان کالا می‌توانند محصولات خود را با قیمت‌های واقعی بفروشند و با حذف واسطه ها ، شهروندان نیز از خرید خود راضی خواهند بود .

وی با تاکید براینکه همه محصولات در میدان‌های میوه و تره بار فقط با قیمت‌های مصوب عرضه می‌شوند، گفت: در این روش امکان گران فروشی دلال‌ها نیز حذف میشود و حق خریداران ضایع نمی‌شود.

شریف ابراهیمی دادستان مرکز استان نیز در این بازدید ضمن تقدیر از فعالیت های شهرداری سمنان در ایجاد بازارچه های تنظیم بازار محصولات کشاورزی ، این نوع خدمات را در رضایت مندی شهروندان موثر دانست و خواستار راه اندازی این نوع بازارچه ها در دیگر نقاط شهر شد .