ظرفیت های سازمان دانش آموزی در راستای شهر دوستدار کودک هم افزاست.

  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ۳۴۱ بازدید

شهردار سمنان :

ظرفیت های سازمان دانش آموزی در راستای شهر دوستدار کودک هم افزاست.

شهردار سمنان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از خبرگزاری پانا بازدید و با خبرنگاران این خبرگزاری به گفتگو نشست .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان شهردار سمنان در این دیدار ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران خبرگزاری پانا، ظرفیت‌های این خبرگزاری را بسیار مهم دانست و با در نظر گرفتن اهمیت همکاری و همراهی رسانه‌ها و مدیریت شهری گفت: خبرگزاری‌ها و بطور کلی رسانه‌ها اعم از مکتوب و دیجیتال ابزار رساندن مطالبات مردمی به گوش مسئولان هستند و می‌توانند در تصمیم سازی‌ها یاریگر مدیران باشند.

سید محمد ناظم رضوی افزود: به دلیل ماهیت خبرگزاری پانا که در یک نهاد با مخاطب دانش آموزان متولد شده می‌بایست منعکس کننده فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه کودکان و نوجوانان بوده و آنان را ترغیب به مشارکت نماید .

ناظم رضوی ضمن تاکید بر عزم شهرداری در جهت اجرای برنامه‌های شهر دوستدار کودک، پانا را به یاری طلبید و خواستار هم افزایی سازمان دانش آموزی و اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان در این خصوص شد.

اسحاق اکبری، مدیر سازمان دانش آموزی با بیان اینکه خبرگزاری پانا یکی از مهمترین تشکل‌های زیرمجموعه سازمان دانش آموزی و اولین و تنها خبرگزاری دانش آموزان در جهان است گفت: این خبرگزاری ظرفیت خیلی خوبی است و می تواند تعامل خوبی با شهرداری سمنان برقرار کند.

وی بیان کرد: خبرگزاری پانا با هدف فعالیت رسانه‌ای حرفه‌ای و همچنین آموزش و مشارکت دانش آموزان در فرآیند خبر و امور اطلاع رسانی فعالیت می کند.

اکبری با اشاره به ظرفیت بسیار گسترده دانش آموزان اظهار کرد: هدف ما در مدرسه جذب دانش آموزان برای خبرنگاری است که حداقل یک خبرنگار در هر محله تربیت کنیم.

تجلی مدیر خبرگزاری پانا استان سمنان نیز در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت‌های ارزنده شهرداری در راستای شهر دوستدار کودک ، از اعلام آمادگی این خبرگزاری در جهت انعکاس فعالیت های دوستدار کودک خبر داد .