طرح «کتاب های مهربانی »با هدف جمع آوری کتاب های کمک درسی برای دانش آموزان کم برخوردار اجرا می شود.

  • ۱۹ آبان ۱۳۹۹
  • ۷۶۸ بازدید

کتاب ها در سمنان مهربانی را هدیه می کنند

طرح «کتاب های مهربانی »با هدف جمع آوری کتاب های کمک درسی برای دانش آموزان کم برخوردار اجرا می شود.

مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان گفت: با توجه به اینکه دانش آموزان این روزها از حضور در کلاس درس و بهره‌مندی از حضور معلمان عزیز بی بهره هستند و آموزش ها در فضای مجازی دنبال می شود نیاز به کتاب های کمک درسی افزایش یافته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سمیه قاسمی افزود: از سوی دیگر قیمت کتاب‌‌های کمک درسی هم افزایش قابل توجهی یافته و بسیاری از خانواده ها استطاعت لازم برای خریداری آن را ندارند.

وی اظهار داشت: در راستای رشد و اعتلای کمی و کیفی دانش دانش‏‌آموزان و دستیابی به عدالت آموزشی شهرداری سمنان طرح کتاب‌های مهربانی را اجرا و از دانش آموزان فرهنگ دوست این شهر دعوت کرد تا در اقدامی ماندگار کتاب های کمک درسی سال قبل و آمادگی کنکور خود را در اختیار این شهرداری قرار دهند تا به دست دانش آموزان کم برخوردار برساند.

قاسمی گفت: به دلیل شرایط کرونا و ضرورت ماندن در خانه ، خیران ارجمند می توانند نام و نام خانوادگی و مقطع تحصیلی خود را به شماره ۰۹۹۰۵۰۹۵۱۴۲ پیامک کنند تا همکاران ما در سازمان مدیریت پسماند بعد از هماهنگی زمان و مکان تحویل کتاب ها با حفظ پروتکل های بهداشتی جلوی درب منازل حاضر شده و کتاب های اهدایی را تحویل بگیرند.

به گفته وی پس از پایان مرحله اول که مرحله جمع آوری کتاب هاست ، کتاب های اهدایی دسته بندی و تفکیک موضوعی و سنی شده و در اختیار دانش آموزان کم برخوردار قرار خواهد گرفت.

طرح کتاب های مهربانی با مشارکت مدیریت بانوان و خانواده و سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان تا پایان آذر ماه برگزار می شود.