طراحی و ساخت المان کتاب در کارگاه تجسمی

  • ۲۸ آبان ۱۳۹۹
  • ۷۵۶ بازدید

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد:

طراحی و ساخت المان کتاب در کارگاه تجسمی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت ؛ این سازمان به منظور زیبا سازی منظر شهری در هفته کتاب و کتاب خوانی، عملیات طراحی و ساخت المان کتاب را در کارگاه تجسمی در برنامه کاری خود قرار داده است.

سید محمد قاسمی در ادامه به اقدامات صورت گرفته در زمینه طراحی و ساخت المانهای شهری ، بیان کرد و گفت: در همین راستا طراحی و ساخت انواع المان های موضوعی و مناسبتی در دستور کار این سازمان قرار گرفته و هر چه سریعتر در سطح شهر جانمایی و نصب می گردد.

وی با بیان اینکه ورود هنر به عرصه فضاهای شهری موجب ارتباط بیشتر با شهروندان می‌شود، تصریح کرد: المان های شهری در ایجاد فضای زیبا و هنری و خارج کردن حالت یکنواختی در سطح شهر و دمیدن روح زندگی و ایجاد نشاط در شهروندان نقش بسزایی دارد.

قاسمی در پایان گفت؛ با توجه به اینکه یکی از مهمترین جاذبه های فضای شهری ارائه آثار هنری مانند اجرای نقاشهای دیواری و رنگ آمیزی‌های متنوع، نصب المانها و مجسمه ها در سطح شهر می باشد به همین منظور اقدامات در زمینه بهبود سیما و منظر شهری نیز تداوم خواهد یافت.