طراحی و زیباسازی حاشیه شهرک روزیه

  • ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • ۹۱۶ بازدید

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان خبر داد:

طراحی و زیباسازی حاشیه شهرک روزیه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید محمد قاسمی رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت؛ شن‌های رنگی علاوه بر زیبایی بصری، افزایش نشاط و زیبایی طبیعی فضای سبز را نیز به ارمغان می‌آورد، لذا با توجه به سیاست کلی سازمان در مدیریت مصرف آب و کاهش سطح چمن، از شن رنگی در محوطه‌سازی و زیباسازی منظر شهری در طراحی‌های فضای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی افزود؛ در راستای بهبود سیمای حاشیه شهرک روزیه این سازمان با همکاری شهرداری منطقه ۳ عملیات طراحی و زیباسازی این منطقه را با استفاده از شن های رنگی را در برنامه کاری خود قرار داده و این عملیات در حال انجام می باشد.

قاسمی در ادامه گفت؛: یکی از بهترین راه حل هایی که در جهت تامین فضای سبز شهرها می تواند مطرح گردد استفاده از پتانسیل های بالقوه خود شهرها مانند: طراحی منظر مسیرهای درون شهری، حواشی خیابانها و توسعه سبز راه ها است که این سازمان با استفاده از شن های رنگی اقدام به زنده نمودن فضای های مرده و محوطه سازی فضاهای شهری نموده است.

وی در پایان گفت؛ امید است بتوانیم با برنامه ریزی و طراحی های مناسب سهم کوچکی در نشاط و شادابی شهر داشته باشیم و خدمات شایسته ای را به شهروندان گرامی ارائه دهیم.