طبیعت گردی ورزشی؛ فرصتی مناسب برای ورزش در طبیعت

  • ۲۱ تیر ۱۴۰۱
  • ۱۲۵ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

طبیعت گردی ورزشی؛ فرصتی مناسب برای ورزش در طبیعت

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری دومین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت و روز عفاف و حجاب در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، امیر نجم با اشاره به اینکه دومین طبیعت گردی و گردشگری ورزشی سه شنبه ۲۱ تیر ماه برگزار می‌شود؛ تصریح کرد: با بهره‌گیری از ظرفیت فعالیت‌های ورزشی می‌توانیم غنی‌سازی اوقات فراغت را در قالبی تفریحی همراه با نشاط روحی و جسمی و در بین بانوان فراهم کنیم.

نجم در ادامه خاطرنشان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا یکشنبه ۱۹ تیرماه فرصت دارند، با شماره تلفن ۰۹۳۳۰۴۱۳۴۵۰حاصل فرمایند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه طبیعت گردی ورزشی؛ فرصتی مناسب برای ورزش در طبیعت است، اظهار داشت: ورزش در طبیعت برای سلامت جسم و ذهن اهمیت زیادی دارد و بودن در طبیعت به افزایش حس آرامش و تندرستی منتهی می‌شود.

دومین طبیعت گردی و گردشگری بانوان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، انجمن ورزش همگانی کارگری شهرستان و استان سمنان برگزار می شود.