صدور ۶۲۸ برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در‌ پاییز ۹۹

  • ۵ آذر ۱۳۹۹
  • ۴۳۲ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد؛

صدور ۶۲۸ برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در‌ پاییز ۹۹

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از صدور ۶۲۸ برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در دوماه فصل پاییز خبر داد.

حمیدرضا پیوندی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در تشریح این خبر گفت: به طور میانگین ماهانه بالغ بر ۳۰۰ برگ اخطار اعم از اخطار اول و دوم و سوم صادر میگردد که از ابتدای مهرماه تا پایان آبان ماه ۹۹ از سوی ستاد ۶۲۸برگ اخطار که از این بین ۳۹۶مورد اخطار اول، ۱۷۵مورد اخطار دوم و ۵۷مورد اخطار سوم بوده است.

وی ادامه داد:تا براساس ماده ۱۶ و ۲۰ قانون مدیریت پسماندها و تبصره ۶ ماده ۶۹ قانون شهرداری‌ها پیگیری و اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد که براساس این تبصره که مبنی بر این می‌باشد که اراضی و کوچه‌های عمومی و میدان‌ها، پیاده‌روها، و خیابان‌ها به صورت کلی معابر واقع در محدوده شهر که مورد استفاده عموم است ملک عمومی محسوب می شود و در مالکیت شهرداری است. صدور اخطار به واحدها و منازل مسکونی تجاری اداری که پسماندهای ساختمانی و عمرانی خود را در مکان های عمومی دپو می نمایند یکی دیگر از وظایف مهم ستاد ساماندهی می باشند.

همشهریان می توانند در صورت مشاهده اینگونه نابهنجاری‌ها در سطح شهر مراتب را از طریق تماس با شماره ۳۳۳۴۷۶۰۰ داخلی ۲۴ سازمان مدیریت پسماند ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی اعلام فرمایند .