صدور ۱۸۱۸ برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در سالجاری

  • ۷ آبان ۱۳۹۹
  • ۳۲۲ بازدید

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد؛

صدور ۱۸۱۸ برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در سالجاری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از صدور ۱۸۱۸ برگ اخطار از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در سالجاری خبر داد.

حمیدرضا پیوندی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در تشریح این خبر گفت: به طور میانگین ماهانه بالغ بر ۳۰۰ برگ اخطار اعم از اخطار اول و دوم و سوم صادر میگردد که از ابتدای سال ۹۹ از سوی ستاد ۱۸۱۸ برگ اخطار که از این بین ۱۱۶۵مورد اخطار اول، ۴۹۴مورد اخطار دوم و ۱۵۹مورد اخطار سوم بوده است.

وی ادامه داد: تا براساس ماده ۱۶ و ۲۰ قانون مدیریت پسماندها و تبصره ۶ ماده ۶۹ قانون شهرداری‌ها پیگیری و اقدامات لازم در این زمینه صورت گیرد که براساس این تبصره که مبنی بر این می‌باشد که اراضی و کوچه‌های عمومی و میدان‌ها، پیاده‌روها، و خیابان‌ها به صورت کلی معابر واقع در محدوده شهر که مورد استفاده عموم است ملک عمومی محسوب می شود و در مالکیت شهرداری است. صدور اخطار به واحدها و منازل مسکونی تجاری اداری که پسماندهای ساختمانی و عمرانی خود را در مکان های عمومی دپو می نمایند یکی دیگر از وظایف مهم ستاد ساماندهی می باشند.

همشهریان می توانند در صورت مشاهده اینگونه نابهنجاری‌ها در سطح شهر مراتب را از طریق تماس با شماره ۳۳۳۴۷۶۰۰ داخلی ۲۴ سازمان مدیریت پسماند ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی اعلام فرمایند .