صدای تپش ورزش و بازی در “سه شنبه های با نشاط” به صدا درآمد

  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۱۴ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

صدای تپش ورزش و بازی در “سه شنبه های با نشاط” به صدا درآمد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: این جشنواره با حضور پرشور کودکان و خانواده ها با محوریت خانواده پویا و شاد در سمنان برگزار شد و خانواده ها لحظات شاد و مهیجی را در خیابان ورزش سپری کردند.

امیر نجم در حاشیه این جشنواره گفت: با توجه به سبک زندگی خانواده ها در دنیای مدرن امروزی، ایجاد فضای متنوع ورزشی همراه با نشاط و سلامت از مهمترین مقوله هایی است که شهرداری سمنان در دستور کار قرار داده است و در این جشنواره تلاش کردیم با استفاده از ورزش های گروهی و خانوادگی، علاوه بر فراهم کردن فضای شاد و مفرح، بر همبستگی و همدلی بیشتر خانواده ها نیز بیافزاییم.

وی با اشاره به فراهم کردن رشته های مختلف ورزشی در این جشنواره، اظهار داشت: بازی های بومی و محلی ،دارت، طناب کشی، بازی با حلقه، فوتبال، غیره از ورزش هایی بود که خانواده ها در محیطی متفاوت همراه با فرزندان خود از آن استفاده کردند و استقبال پرشور از این جشنواره الزام برگزاری این گونه برنامه ها را بیش از پیش نشان داد.

نجم با بیان اینکه نخستین سه شنبه های با نشاط در خیابان ورزش دهم خرداد ماه در خیابان ابوذر،بلوار آیت الله عالمی برگزار شد؛ خاطر نشان کرد؛ همگانی شدن و عمومی شدن ورزش از سیاست های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان می باشد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت معصومه(ع) و روز دختر هدایایی به دختران و بانوان اهدا و در پایان اجرای مسابقه و اهداء جوایز به قید قرعه از جمله برنامه های این مراسم بود.

این جشنواره به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، هیأت ورزشی روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان سمنان، تربیت بدنی سپاه شهرستان سمنان، اداره ورزش و جوانان این شهرستان، سازمان بسیج شهرستان و هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان برپا شد.

شایان ذکر است: سه شنبه های بانشاط هفته آینده میزبان محله امیر المومنین در مسکن مهر خواهد بود.