شهر سمنان حال و هوای محرم را به خود گرفت

  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۵۲۴ بازدید

همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یارانش؛

شهر سمنان حال و هوای محرم را به خود گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ، از فضاسازی‌ در شهر همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدا… حسین (ع) و یاران با وفای ایشان برای ایام محرم خبر داد.

امیر نجم ضمن عرض تسلیت به شهروندان به مناسبت ایام محرم، بیان کرد: تمهیدات لازم جهت آذین بندی شهر در ماه محرم امسال صورت گرفته و با توجه به شرایط جوی ناپایدار طی روزهای گذشته با محدودیت مواجه بوده ایم و ان شاالله، فضاسازی شهری در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

وی از اکران طرح‌های فرهنگی متناسب با ایام محرم بر روی سازه‌های شهری و عرشه‌های پل‌ها خبر داد و گفت: امسال نیز سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با همکاری معاونت خدمات شهری شهرداری سمنان و مناطق سه گانه شهرداری سمنان و همراهی هیئت های مذهبی و گروه های مردمی در سیاهپوش کردن شهر اهتمام داشته و تلاش خواهد کرد رنگ و بوی محرم و عزای حسینی در سطح شهر گسترش یابد.

نجم در ادامه اظهار داشت: با هدف گرامیداشت ماه محرم و در راستای برجسته‌سازی عناصر و انتقال پیام عاشورا و ایجاد فضای معنوی مناسب برای عزاداری سرور و سالار شهیدان از فضاهای تبلیغاتی موجود در شهر برای این ایام استفاده می کنیم.