شهرداری سمنان گام اول را محکم برداشت.

  • ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۸۰ بازدید

با آغاز رقابت های والیبال بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛

شهرداری سمنان گام اول را محکم برداشت.

تیم والیبال بانوان شهرداری سمنان در نخستین دیدار از سری رقابت های والیبال بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با پیروزی مقابل امید مومن آباد گام نخست را محکم برداشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از نخستین برد شیرین تیم شهرداری سمنان در اولین رقابت های والیبال بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

عباس بابایی در ادامه اظهار داشت: در مراسم قرعه کشی که دیروز شنبه ۱۲ بهمن با حضور نائب رئیس بانوان هیات استان، کادر فنی، نماینده سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و مربیان و سرپرستان تیم‌ها در سالن اجتماعات اداره سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد زمان بندی مسابقات در این رقابت ها مشخص و تیم ها حریفان خود را شناختند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه رقابت های والیبال لیگ بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور ۱۱ تیم در حال برگزاری است، تصریح کرد: بر اساس قرعه کشی صورت گرفته تیم ها در دو گروه A شامل رستوران ملاقه ،امیر سامان مهدیشهر، مَهان شاهرود، دانشگاه صنعتی گرمسار، هیئت والیبال شاهرود و در گروه B شامل امید مومن آباد،ادی مازون، Gms، شهرداری سمنان و هیئت والیبال گرمسار با هم به رقابت می پردازند.

وی در ادامه با بیان اینکه این رقابت ها از شنبه دوازدهم بهمن ماه با دو دیدار در سالن بانوی شهر آغاز شد، تصریح کرد : تیم شهرداری سمنان در این دیدار در برابر تیم امید مومن آباد توانست در سه ست متوالی و با نتیجه های ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۱۲ بر تیم حریف غلبه کند و پیروزی شیرین را از آن خود کند.

همچنین تیم هیئت والیبال گرمسار در برابر تیم ادی مازون توانست در سه ست متوالی و با نتیجه های ۲۵ بر ۱۱ ، ۲۵ بر ۱۲ و ۲۵ بر ۶ بر تیم حریف غلبه کند و اولین برد را در این رقابت ها از آن خود کند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان درباره این مسابقات گفت: رقابت‌های والیبال لیگ بانوان استان جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از شنبه ۱۲ بهمن ماه آغاز شد و تا چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است: شهرداری سمنان میزبان این رقابت ها در گروه B است