شهرداری سمنان نائب قهرمان نیم فصل شد.

  • ۹ دی ۱۳۹۸
  • ۹۸۴ بازدید

در پایان مسابقات دور رفت سوپر لیگ کاراته زنان کشور؛

شهرداری سمنان نائب قهرمان نیم فصل شد.

در هفته سوم رقابت های سوپر لیگ کاراته زنان کشور شهرداری سمنان نائب قهرمان نیم فصل سوپر لیگ کاراته زنان شد و هنگامه جعفری در این هفته از مسابقات سوپر لیگ کاراته زنان به عنوان برترین بازیکن کومیته شناخته شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از نائب قهرمانی تیم شهرداری سمنان در رقابت های سوپر لیگ کاراته زنان کشور خبر داد.

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه این رقابت ها با حضور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری سمنان، تیم آرتانا، پیام ارتباطات، هیات کاراته مازندارن(سکوتی)، آوای رزم، حامی و آرامش کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در پایان دیدارهای هفته سوم سوپر لیگ بانوان کاراته باشگاههای کشور که در روز، جمعه ۶ دی ماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد، دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و قهرمان نیم فصل شد و تیم شهرداری سمنان با کسب ۲۱ امتیاز عنوان نائب قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کرد.

وی در ادامه بیان کرد: نتایج کسب شده تیم شهرداری سمنان در در این هفته در دور ششم رفت تیم شهرداری سمنان ۲۵ بر ۶ پيام ارتباطات را برد و دور هفتم رفت که مهمترین دیدار هفته برای تعیین قهرمان نیم فصل، ۲ تیم شهرداری سمنان و دانشگاه آزاد اسلامي مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۲۱ بر ۸ به سود تیم دانشگاه آزاد خاتمه یافت.

همچنین در دور اول برگشت شهرداری سمنان با نتیجه ۳۱ بر صفر برابر تیم حامی به پیروزی رسید و تیم کاراته شهرداری سمنان با کسب این نتایج عنوان نائب قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کرد.

بابایی خاطر نشان کرد: هنگامه جعفری در این هفته از مسابقات سوپر لیگ کاراته زنان به عنوان برترین بازیکن کومیته شناخته شد.

ریحانه نصیری، سیما روشنائی و راضیه جلالی پور به ترتیب مربی، سرپرست و سرمربی تیم کاراته بانوان شهرداری سمنان در رقابت های سوپر لیگ کاراته زنان را به عهده داشتند.