شهرداری سمنان، پدیده سمنان را مغلوب کرد

  • ۲۲ دی ۱۳۹۸
  • ۹۶۳ بازدید

در هفته ششم لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان؛

شهرداری سمنان، پدیده سمنان را مغلوب کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از چهارمین برد تیم شهرداری سمنان در ششمین هفته رقابت های لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان خبر داد.

اولین رقابت های این لیگ پنجشنبه هفتم آذر ماه آغاز شد و تیم فوتبال شهرداری سمنان پنجشنبه نوزدهم دی ماه در دیداری حساس به مصاف تیم پدیده سمنان رفت و در یک بازی پر افت و خیز این تیم را با نتیجه ۳ بر ۲ از پیش رو برداشت و با کسب این نتیجه پیروز میدان شد.

زننده گل های این دیدار حساس محمد حسن نوحی (دو گل) و علیرضا تاکستانی بودند.

این مسابقات با حضور ۶ تیم در حال برگزاری است که تیم های شهرداری سمنان ،پدیده سمنان، امیر سامان سنگسر، آزادی سمنان، کلاته دامغان و وحدت آرادان در این رقابت ها حضور دارند.

تیم شهرداری سمنان در این رقابت با ترکیب علیرضا واحدی، سید امیر حسین عمادی چاشمی، حامد ترابی، سید سجاد عمادی، میثم حافظی، امین قاسمپور، جواد سالار، محمد حسین نوحی، علی حامدی، شایان جمشیدی، پوریا ذوالفرخی، علیرضا تاکستانی،رضا فیض آبادی، امیر رضا دهرویه و علیرضا اویسی وارد زمین شدند.

تیم شهرداری سمنان با ۶ بازی انجام شده، ۴ برد و یک تساوی و یک باخت و با کسب ۱۳ امتیاز در صدول جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان قرار دارد.

در هفته هفتم رقابتهای لیگ دسته اول استان پنجشنبه ۲۶ دی ماه بین دو تیم وحدت آرادان و شهرداری سمنان ساعت ۱۴ در ورزشگاه آردان خواهد بود.

در پایان قهرمان رقابت های فوتبال لیگ دسته اول استان به لیگ برتر استان صعود خواهد کرد.