شهرداری سمنان، وحدت آرادان را مغلوب کرد.

  • ۳۰ دی ۱۳۹۸
  • ۶۲۶ بازدید

در هفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان؛

شهرداری سمنان، وحدت آرادان را مغلوب کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از پنجمین برد تیم شهرداری سمنان در هفتمین هفته رقابت های لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان خبر داد.

اولین رقابت های این لیگ پنجشنبه هفتم آذر ماه آغاز شد و تیم فوتبال شهرداری سمنان پنجشنبه ۲۶ دی ماه در دیداری حساس به مصاف تیم وحدت آرادان رفت و در یک بازی پر افت و خیز این تیم را با نتیجه ۵ بر صفر از پیش رو برداشت و با کسب این نتیجه پیروز میدان شد.

زننده گل های این دیدار حساس امیر رضا دهرویه امیر حسین عمادی و علی حامدی و علیرضا تاکستانی (دو گل) بودند.

این مسابقات با حضور ۶ تیم در حال برگزاری است که تیم های شهرداری سمنان ،پدیده سمنان، امیر سامان سنگسر، آزادی سمنان، کلاته دامغان و وحدت آرادان در این رقابت ها حضور دارند.

تیم شهرداری سمنان در این رقابت با ترکیب علیرضا واحدی، سید امیر حسین عمادی چاشمی، حامد ترابی، سید سجاد عمادی، میثم حافظی، امین قاسمپور، جواد سالار، محمد حسین نوحی، علی حامدی، شایان جمشیدی، پوریا ذوالفرخی، علیرضا تاکستانی،رضا فیض آبادی، امیر رضا دهرویه و علیرضا اویسی وارد زمین شدند.

تیم شهرداری سمنان با ۷ بازی انجام شده، ۵ برد و یک تساوی و یک باخت و با کسب ۱۶ امتیاز در صدر جدول لیگ دسته یک فوتبال بزرگسالان استان قرار دارد.

در هفته هشتم رقابتهای لیگ دسته اول استان پنجشنبه سوم بهمن ماه بین دو تیم امیر سامان سنگسر و شهرداری سمنان در ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ولایت خواهد بود.

در پایان قهرمان رقابت های فوتبال لیگ دسته اول استان به لیگ برتر استان صعود خواهد کرد.