شهرداری، ویترین تمام نمای خدمات نظام و دولت به مردم است.

  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۷۸ بازدید

معاون ‌عمرانی استاندار سمنان:

شهرداری، ویترین تمام نمای خدمات نظام و دولت به مردم است.

معاون هماهنگی امور ‌عمرانی استاندار سمنان گفت: مجموعه شهرداری، ویترین تمام نمای خدمات نظام و دولت در ابعاد مختلف برای عرضه به مردم است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ؛ دکتر‌ فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان روز شنبه در آیین افتتاح شهرداری منطقه ۳ سمنان، گفت: وظیفه شهرداری ها، در جمیع جهات، خدمات متنوع و گوناگون در طول مدت سال است و تنها مختص موارد عمرانی نیست و به عبارتی می توان از آن به عنوان ویترین خدمات نظام و دولت یاد کرد.

وی با بیان اینکه هرچه این تلاش و کوشش بیشتر باشد، قطعا رضایتمندی بیشتری نیز حاصل خواهد شد، افزود: شهرداری ها در تمامی ابعاد مختلف، در جوامع تاثیر گذار هستند و قطعا با عملکرد درست، مطلوب و با کیفیت می توانند سطح رضایتمندی عموم جامعه را نیز افزایش دهند.

معاون استاندار سمنان تاکید کرد: تلاش شده تا با ایجاد منطقه جدید و ساختاری نوین، ارائه خدمات رسانی در شهر سمنان با کیفیت، دقت و کمیت بیشتر به مردم عزیز و شریف این شهر انجام شود.

وی همچنین از موافقت دولت با افزایش ۳۰ درصدی فوق العاده جذب کارکنان شهرداری خبر داد و گفت: این مهم نشان از توجه ویژه دولت به شهرداری ها و کارکنان آن دارد.

فخری اذعان داشت: سمنان تمامی تعاریف ویژه یک باغ شهر را داراست که باید چند فاکتور مهم را رعایت کنیم؛ حفظ باغات و فضای سبز به عنوان یکی از سرمایه های اصلی و مهم ‌مردم و تحویل آن به آیندگان، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی همچنین اظهار داشت: شهرداری های مراکز استانها در کشور، شان و شخصیتی ارزنده داشته و به واسطه این ‌مهم در جوار شهرداری های کلان شهرها در مراسم و برنامه ها دیده می شوند، لذا شهر سمنان نیز به واسطه شرایط بسیار خوبی که داراست باید در راستای حفظ و ارتقاء این‌جایگاه تلاش نموده و استفاده از دو عنصر آب و نور برای زیباسازی شهر زیبای سمنان، یکی از مواردی است که می تواند در زیباسازی این شهر تاثیر به سزایی داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در پایان تاکید کرد: در بحث استقبال از مسافران نوروزی، شهرداری سمنان در سال گذشته تلاش خوب و ارزنده ای داشت که مورد توجه مردم و مسافران قرار گرفت و انشالله با برنامه های جدیدتر و خلاقیت و ابتکار ، شاهد خدمات بیشتری در نوروز سال ۹۹ باشیم.