شمارش معکوس برای ثبت نام در مسابقات دو و دوچرخه سواری بانوان آغاز شد.

  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
  • ۷۴۲ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

شمارش معکوس برای ثبت نام در مسابقات دو و دوچرخه سواری بانوان آغاز شد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقات دو و دوچرخه سواری ویژه بانوان به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت روز زن در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمود رضا دارایی طی اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی، این مسابقه با اجرای پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این مسابقات پنج شنبه شانزدهم بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح ویژه بانوان در استادیوم ۱۵ هزار نفری ولایت برگزار می شود، بیان داشت: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۴۱۱۷۲ داخلی ۲۲۰ و شماره همراه ۰۹۱۲۵۳۱۵۶۶۰ از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ صبح تماس حاصل فرمایند.

دارایی اظهار داشت: زنان نیمی از اعضای جامعه را تشکیل می‌دهند و نقش‌های مادری و همسری نیز دارند و سلامت آنها باید جدی گرفته شده و گام‌های اساسی در راه توسعه ورزش در بین این قشر تأثیرگذار برداشته شود تا در سایه توسعه سلامت زنان، خانواده‌ها نیز به سمت آرامش و آسودگی و شادابی سوق داده شوند.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیئت سه گانه شهرستان سمنان و باشگاه دوچرخه سواری بانوان رکاب زنان پیشرو برگزار می شود.

شایان ذکر است: همراه داشتن دوچرخه الزامی است.