شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار در راستای ایجاد پروژه های جدید شهری

  • ۱۸ آذر ۱۴۰۱
  • ۲۰۲ بازدید

نشست و بازدید مشترک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با؛

شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار در راستای ایجاد پروژه های جدید شهری

به گزارش امور ارتباطات و بین الملل شهرداری سمنان، شهردار سمنان و جمعی از مدیران شهری با مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار دیدار و از پروژه های مهم شهری از قبیل شهرک آسیا، پهنه شرقی مسجد امام (ره)، طرح ساماندهی صحن و بازار حرم حضرت یحیی بن موسی (ع) و چند پروژه شهری دیگر بازدید کرده و پس از آن در صحن علنی شورا حضور یافتند.

هادی صالحی وزیری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار در این نشست با تشریح عملکرد این شرکت در اجرای برخی از پروژه های بزرگ کشور، اظهار کرد: شهروندان سمنانی از پروژه هایی مانند مجتمع مسکونی شقایق که در سنوات گذشته توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار در شهر سمنان انجام شده است رضایت داشته اند و خاطرات خوبی در ذهن خود دارند.

وی افزود: با توجه به حضور شهردار سمنان در دفتر مرکزی این شرکت و بررسی های صورت گرفته طی ماه های گذشته و مشاهده ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه موجود در شهر سمنان، این شرکت آمادگی خود را برای مشارکت و همکاری برای احداث پروژه‌های بزرگ در شهر سمنان اعلام می دارد.

در ادامه این نشست، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با استقبال از زمینه های فراهم شده برای انجام همکاری های مشترک، از حضور شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار در شهر سمنان اعلام حمایت و پشتیبانی کردند.