شروع فاز ۲ عملیات روکش آسفالت در سطح منطقه یک

  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • ۲۹۶ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

شروع فاز ۲ عملیات روکش آسفالت در سطح منطقه یک

الیاس افضلی مدیر شهرداری منطقه یک سمنان اظهار کرد:آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر یکی از خواسته شهروندان از شهرداری است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند.

وی رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری منطقه یک سمنان برشمرد و ادامه داد: تلاش می شود تا با جلوگیری از کنده کاری های بی جا و مدیریت حفاری های اجتناب ناپذیر، از تخریب آسفالت خیابان ها و معابر عمومی جلوگیری شود.

افضلی گفت:لکه گیری آسفالت خیابانها و کوچه های سطح منطقه پس از وقفه ای ۲۰ روزه از سر گرفته شد و حدود ۱۳۰۰ متر مربع آسفالت به مقدار ۱۵۳ تن اختصاص داده شده است.

وی افزود: در جهت بهبود خیابان‌ها و رفاه حال شهروندان در سطح شهر عملیات روکش و آسفالت لکه گیری مکانیزه و دستی را شروع و خیابان های رجایی ۱ (بن بست نجفی)، باهنر۳۴ و شهدا ۳ (بن بست کیوان) ترمیم و بازسازی صورت گرفت.

با توجه به درخواستهای مکرر مردم و مشکل جدی که متاسفانه در آسفالت خیابانها، کوچه ها و معابر فرعی از سالهای گذشته به جای مانده و به رغم مشکلات اعتباری، شهرداری منطقه یک برای تسهیل در رفت و آمد مردم، مبادرت به لکه گیری و اجرای عملیات آسفالت دستی خیابان های فرعی کرده است.