شروع عملیات مرمت و بهسازی بوستان امام رضا (ع)

  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
  • ۳۳۸ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه دو سمنان گزارش داد:

شروع عملیات مرمت و بهسازی بوستان امام رضا (ع)

در راستای ضرورت توجه به بهسازی و ساماندهی فضاهای سبز شهری، زیباسازی بصری و توسعه مسیر های پیاده روی و همچنین مناسب سازی وسایل بازی کودکان که از پارامتر های شهر دوستدار کودک است، عملیات ساماندهی بوستان امام رضا(ع) که در ضلع شرقی میدان امام رضا (ع) واقع می باشد توسط نیرو های پر تلاش اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو شروع گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو سمنان، مجتبی اعوانی سرپرست اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو سمنان با تاکید بر لزوم بازپیرایی و رسیدگی به پارک ها و بوستان های سطح شهر گفت: یکی از اقدامات و فعالیت‌های مهم اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو سمنان رسیدگی به بوستان های قدیمی و بهسازی آنها در کنار احداث پارک ها و بوستان های جدید است.

اعوانی خاطر نشان کرد: رسیدگی به پارک ها و بوستان‌های سطح شهر در گام نخست علاوه بر تغییر چهره شهری می تواند آرامش روانی را برای شهروندان به همراه آورد.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد: مرمت و بازسازی بوستان امام رضا (ع) در راستای زیباسازی و رفع نواقص و مشکلات آن که شامل نصب مبلمان و سطلهای زباله جدید ،کفسازی مسیر و … می باشد در دستور کار قرار دارد و بزودی برای تسهیل و رفاه همشهریان انجام می پذیرد.