شروع ثبت نام ترم تابستانه مدرسه فوتبال

  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۹
  • ۲۹۲۲ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد؛

شروع ثبت نام ترم تابستانه مدرسه فوتبال

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از آغاز ثبت نام ترم تابستان مدرسه فوتبال باشگاه فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به فوتبال آموزان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، عباس بابایی با اشاره به اینکه مدرسه فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی سمنان جهت تداوم آموزش و استعدادیابی در کلیه سطوح ،جهت کلاس‌های ترم تابستان برگزار می شود اظهار داشت : متقاضیان واجد الشرایط در رده های سنی ۶ تا ۸ سال ، ۸ تا ۱۰ سال ، ۱۰ تا ۱۲ و ۱۲ تا ۱۴ سال می توانند جهت ثبت نام در ترم تابستان شرکت کنند .

وی در ادامه افزود: علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا دوشنبه دوم تیرماه فرصت دارند به باشگاه شهرداری سمنان واقع در بلوار قدس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۸۱۳۷۷۸۰ تماس حاصل فرمایند.

بابایی تصریح کرد: بدون شک پایه فوتبال ملی هر کشوری ، توجه به مدارس فوتبال و برگزاری جشنواره با حضور فوتبال آموزان است ، بنابراین هر کاری در این خصوص انجام گیرد مناسب است و باید گسترش یابد.

بابایی در ادامه اظهار داشت: هدف از برگزاری مدارس فوتبال مسابقه بین مدارس نیست و فقط ایجاد نشاط و سلامتی و همچنین شناسایی نونهالان مستعد است.