شادی و نشاط ارمغان آیین اختتامیه مسابقات و المپیاد ورزشی بانوان

  • ۱۸ آبان ۱۴۰۱
  • ۵۹ بازدید

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان صورت پذیرفت

شادی و نشاط ارمغان آیین اختتامیه مسابقات و المپیاد ورزشی بانوان

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز مسابقات و المپیاد ورزشی بانوان در سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: اختتامیه باشکوه المپیاد و مسابقات ورزشی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان، معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا شد.

امیر نجم افزود : ورزشکاران برگزیده ، داوران و کادر اجرایی مسابقات المپیاد غدیر نگین ولایت به مناسبت دهه ولایت، مینی فوتبال بانوان، المپیاد مدال و پلاک افتخار ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی به مناسبت هفته دفاع مقدس، مسابقات دو و دوچرخه سواری به مناسبت هفته وحدت و مسابقات اسکیت فری استایل به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در ۱۳ رشته ورزشی شامل آمادگی جسمانی، دارت، هفت سنگ، دال پلان، تنیس روی میز، فوتبال دستی،هفت سنگ مهارتی، طناب زنی، اسکیت فری استایل، دوچرخه سواری، فوتسال و طناب کشی در این مراسم حضور داشتند حضور داشتند.

وی در ادامه عنوان کرد: در این مراسم به ۱۹۶ ورزشکار برگزیده، داوران و کادر اجرایی المپیاد و مسابقات ورزشی بانوان به رسم یادبود حکم قهرمانی و جوایز نفیسی اهدا شد.

نجم در این مراسم با بیان اینکه نشاط اجتماعی خانواده‌ها در گروي سلامت روحی و جسمی زنان بوده و برای دستیابی به این امر زنان باید ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند، خاطر نشان کرد: اجرای بسیار زیبا استند آپ کمدین علی زرگر در این مراسم لحظات شاد به یاد ماندنی را برای بانوان رقم زد.

این آیین یک شنبه ۱۵ آبان ماه در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد.