سید محمد ناظم رضوی ، شهردار سمنان با صدور پیام ، به منتخبین دوره ششم شورای اسلامی شهر سمنان تبریک گفت. در این پیام آمده است

  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • ۷۵۲ بازدید

پيام تبريك شهردار سمنان به منتخبين شوراي اسلامي شهر

سید محمد ناظم رضوی ، شهردار سمنان با صدور پیام ، به منتخبین دوره ششم شورای اسلامی شهر سمنان تبریک گفت. در این پیام آمده است :

۲۸ خرداد ۱۴۰۰با خلق حماسه حضور گسترده و مثال زدني مردم فهيم شهر سمنان در پاي صندوق هاي رأي، به روزي ماندگار در تاريخ اين سرزمين تبديل شد. همشهریان سرافراز و حماسه ساز در اين روز با لبيک به نداي مقام معظم رهبري با حضور پرشور در پاي صندوق‌هاي رأي و انتخاب ریاست جمهور و نمايندگان شورای اسلامی شهر گامي محکم و استوار در تعيين سرنوشت خود برداشتند.

اين حماسه سياسي بي نظير و اين حضور مقتدرانه نه تنها زمينه ساز اقتدار ملي و عقب نشيني دشمنان نظام و انقلاب بوده بلكه راهگشاي توسعه وپيشرفت كشور و اعتمادسازي حداكثري ميان مردم و مسئولين خواهد بود.

جناب آقایان :
مهندس مهدی خراسانیان ،
مهندس مجید نظری ،
رضا صباغیان ،
دکتر علی همتی،
حسین گل هاشم،
عباسعلی طالب بیدختی ،
مهندس حسین موسوی
حال که سرمايه اعتماد مردم که به حق يک امانت الهي است بر دوش شما قرار گرفته است، ضمن تبریک صميمانه، از درگاه خداوند متعال سلامتي و موفقيت شما را در راه دشواري که در پيش داريد آرزومندم و از خداوند متعال توفيق روز افزون شما را خواستارم.

سید محمد ناظم رضوی
شهردار سمنان