سه شنبه های با نشاط فرصتی برای تزریق نشاط و امید به خانواده‌ها

  • ۱۶ تیر ۱۴۰۱
  • ۱۳۲ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

سه شنبه های با نشاط فرصتی برای تزریق نشاط و امید به خانواده‌ها

ششمین سه شنبه بانشاط با حضور اعضای شورای شهر، هیئت فوتبال شهرستان سمنان در محله کهنه دژ سمنان برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: این جشنواره با حضور پرشور کودکان و خانواده ها با محوریت خانواده پویا و شاد در سمنان برگزار شد و خانواده ها لحظات شاد و مهیجی را در خیابان ورزش سپری کردند.

امیر نجم با اشاره به فراهم کردن رشته های مختلف ورزشی در این جشنواره، اظهار داشت: بازی های بومی و محلی ،دارت، طناب کشی، بازی با حلقه، فوتبال، بدمینتون وغیره از ورزش هایی بود که خانواده ها در محیطی متفاوت همراه با فرزندان خود از آن استفاده کردند و استقبال پرشور از این جشنواره الزام برگزاری این گونه برنامه ها را بیش از پیش نشان داد.

وی با بیان اینکه ششمین سه شنبه های با نشاط در خیابان ورزش چهاردهم تیر ماه ، در خیابان کهنه دژ برگزار شد؛ خاطر نشان کرد؛ همگانی شدن و عمومی شدن ورزش از سیاست های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان می باشد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: اجرای مسابقه و اهداء جوایز به قید قرعه از جمله برنامه های این مراسم بود.

در این مراسم به برترین تیم های فوتبال خیابانی که مسابقات آنها در خرداد ماه به میزبانی محله کهنه دژ برگزار شده بود به همراه مدال و جایزه از آنان در این مراسم قدردانی و تشکر شد.

این جشنواره به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، هیأت ورزشی روستایی و بازی‌های بومی محلی شهرستان سمنان، تربیت بدنی سپاه شهرستان سمنان، اداره ورزش و جوانان این شهرستان، سازمان بسیج شهرستان و هیأت ورزش‌های همگانی شهرستان برپا شد.

شایان ذکر است: سه شنبه های بانشاط هفته آینده میزبان محله زاوقان خواهد بود.