سهم پایگاه بسیج قدس شهرداری سمنان از اجرای برنامه های سلامت محور

  • ۱۰ دی ۱۳۹۹
  • ۲۸۵ بازدید

فرمانده پایگاه بسیج قدس شهرداری سمنان خبر داد:

سهم پایگاه بسیج قدس شهرداری سمنان از اجرای برنامه های سلامت محور

فرمانده پایگاه بسیج قدس شهرداری سمنان از اجرای برنامه های سلامت محور برای پرسنل شهرداری و شهروندان مناطق و محلات محروم و کم برخوردار شهر سمنان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاکیدات مقام معظم رهبری بر توجه ویژه به مقوله سلامت در این ایام خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، علی غفوری با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: استقرار پزشک در مناطق و محلات محروم و کم برخوردار شهر سمنان و ویزیت و معاینه رایگان شهروندان در این مناطق با همکاری و مشارکت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج قدس شهرداری سمنان، مرکز سلامت و مشاوره شهرداری و حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان سمنان صورت خواهد پذیرفت.

غفوری افزود: توزیع بسته های بهداشتی مقابله با کرونا شامل اقلامی از قبیل مایع ضد عفونی کننده، ماسک و … در مناطق محروم و کم برخوردار شهر سمنان، از دیگر برنامه‌های سلامت محور در این ایام است.

وی با اشاره به شیوع کرونا از سال گذشته گفت: بسیجیان پایگاه قدس شهرداری همراه با دیگر بسیجیان در ضدعفونی معابر شهری مشارکت داشته و این امر همچنان ادامه دارد.

فرمانده پایگاه بسیج قدس شهرداری سمنان ضمن تقدیر از شهدای سلامت، خاطرنشان کرد: به منظور تجلیل از زحمات این عزیزان و دلجویی از خانواده‌های شهدای سلامت، طرح دیدار با خانواده این شهدا در دستور کار قرار دارد.