سهل انگاری و عدم دقت کافی به قوانین پیگیری انضباطی می‌شود

  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۴۰۲ بازدید

رئیس کمیته انضباط کار شهرداری سمنان:

سهل انگاری و عدم دقت کافی به قوانین پیگیری انضباطی می‌شود.

سهل انگاری و عدم دقت کافی به قوانین مهمترین عوامل تشکیل پرونده های کمیته انضباط کار شهرداری سمنان می باشد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس کمیته انضباط کار ضمن اعلام این خبر افزود : به منظور ایجاد محیطی سالم و جلوگیری از بی نظمی آیین نامه کمیته انضباط کار براساس قانون کار مصوب ۱۳۸۸/۱۰/۱۵ تهیه و مورد استفاده قرار گرفته است

سید محمد خاتمی افزود : موارد ارجاعی از نهادهای نظارتی به دبیرخانه کمیته انضباط کار در طول یک سال جاری مورد بررسی قرار گرفته که با دعوت و استماع صحبت های افراد اعضای کمیته با جمع بندی و رعایت قوانین رای را صادر و ابلاغ نموده اند.

خاتمی افزود: اکثر موارد سهل انگاری و عدم دقت کافی پرسنل به قوانین شهرداری منجر به مشکلاتی شده است که پرسنل با رعایت به قوانین می توانستند از بروز مشکلات جلوگیری نمایند.

وی اضافه کرد: ماهیت کمیته انضباط کار بررسی پرونده های ارجاع شده کارگران شهرداری سمنان می باشد که مواردی همچون جعل سند ، رشوه ،سهل انگاری در نگهداری وسایل تحویلی و غیبت غیر موجه در جلسات متعدد مطرح شده است
خاتمی ادامه داد: ۲۰ جلسه مستمر تا حصول نتیجه نهایی حاصل تلاش یک ساله کمیته انضباط کار شهرداری سمنان می باشد که در تعدادی پرونده از سنوات قبل هم توسط کمیته مورد بررسی قرار گرفت که منجر به صدور رای شد.

گفتنی است کمیته انضباط کار شامل ۵ عضو که شامل دو نفر نماینده کارفرما و دو نفر نماینده کارگران و یک نفر نماینده سرپرستان می باشد.