سمنان در جشن دختران شهر اخلاق”نگین کویر” سراسر جشن و سرور شد.

  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۲۸ بازدید

طنین جشن و شادی در جشن دختران شهر اخلاق “نگین کویر”

سمنان در جشن دختران شهر اخلاق”نگین کویر” سراسر جشن و سرور شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشن دختران شهر اخلاق با عنوان نگین کویر با حضور پرشور دختران و بانوان به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س)و روز دختر در سمنان برگزار شد.

امیر نجم در ادامه اظهار داشت: برنامه های هنری شامل حضور استند آپ محمود ادهم، مهدی چوبداری، خواننده جوان حاجی عیدی و اجرای زیبای دختران آفتاب “عصر جدید” لحظاتی شادی را برای دختران کویر در این آیین رقم خورد.

نماینده ولی فقیه در استان و امامت امام جمعه سمنان در حاشیه این آیین با بیان اینکه فاطمه معصومه(س)بانوی بهشت است گفت: امام صادق”ع” چهل و پنج سال قبل از ولادت فاطمه معصومه “س” فرمود دختری از نسل من در قم از دنیا خواهد رفت که تمام شیعیان را به بهشت وارد می کند به همین خاطر این بانوی کریمه به بانوی بهشت لقب گرفتند.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی با تاکید بر اینکه حضرت فاطمه معصومه “س” بانویی از تبار کرامت و سخاوت ، بهترین الگوی بی بدیل عزت و افتخار برای دختران ایران اسلامی است، تصریح کرد:تمام زندگی این بانوی نمونه اسلام سرمشق برای زندگی عزت آفرین است.

وی افزود: هدف از برگزاری این آیین افزایش نشاط و پویایی اجتماعی تکریم و بزرگداشت شخصیت والای حضرت فاطمه (س) و معرفی الگوی مناسب به دختران بمنظور ارتقای سطح دانش و بصیرت آنها برگزار شد.

شایان ذکر است: این آیین چهارشنبه یازدهم خرداد ماه در سالن هلال احمر استان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، جمعیت هلال احمر استان سمنان و تشکل های مردمی دختران و بانوان سمنان برگزار شد.