سلامت روان خانواده ها با مهارتهای زندگی تقویت می شود

  • ۲ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۱۶ بازدید

سرپرست مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان :

سلامت روان خانواده ها با مهارتهای زندگی تقویت می شود

سرپرست مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان از برگزاری کارگاه مهارتهای زندگی برای خانواده های سمنانی در خانه گردشگری سلامت خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محسن مظاهری در گفتگو با ایمنا گفت : امروزه علي رغم ايجاد تغييرات عميق فرهنگي و تغيير در شيوه زندگي، بسياري از افراد در رويارويي با مسايل زندگي، فاقد توانايي هاي لازم و اساسي هستند و همين امر آنان را در مواجهه با مسايل و مشكلات روزمره و مقتضيات آن آسيب پذير نموده است.

مظاهری با اشاره به اینکه این مهارت های زندگی، یكی از عوامل گسترش بهداشت روانی جامعه است، افزود : با هدف افزایش سلامت روانی خانواده ها و بمناسبت هفته ولایت، یک دوره کارگاه مهارتهای زندگی ویژه خانواده ها با تدریس سرکار خانم نفیسه پورحامدی از کارشناسان حوزه روان شناسی خانواده در محل خانه گردشگری سلامت پورحسینی ها برگزار شد .

وی گفت : در همین راستا ، چندین دوره کارگاه مهارتهای زندگی با مخاطب خانواده و نوجوانان و جوانان در محل خانه گردشگری سلامت برگزار شده که امیدواریم در دنیای پرتلاطم امروز که شهروندان و خانواده ها با مشکلات زیادی روبرو هستندگذر از این دوران با کمک گرفتن از دوره های روانشناسی و مهارتهای زندگی آسانتر شود.